Uzņēmēju dalība Latvijas Republikas zemkopības ministra Jāņa Dūklava vizītē Amerikas Savienotajās Valstīs

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas lauksaimniecības, pārtikas un zivsaimniecības nozares uzņēmējus pieteikties dalībai uzņēmēju delegācijā Latvijas Republikas zemkopības ministra Jāņa Dūklava vizītes Amerikas Savienotajās Valstīs ietvaros 2015. gada 13.-15. maijā Ņujorkā un Vašingtonā.

Vizītes ietvaros paredzēti tādi biznesa pasākumi kā biznesa seminārs, kontaktbirža vai apaļo galdu diskusija, individuālās tikšanas, balstoties uz uzņēmēju interesēm u.c. Sīkāk par vizītes galvenajiem ekonomiskajiem pasākumiem informēsim Jūs pēc pieteikumu saņemšanas un apkopošanas.

Ieguvumi piedaloties vizītē:
  • individuālas biznesa tikšanās ar ASV uzņēmējiem;
  • biznesa kontakti seminārā, kontaktbiržā;
  • kontakti ar valsts institūciju un tirdzniecības veicināšanas organizāciju pārstāvjiem;
  • informācija par reģiona biznesa vidi un perspektīvākajiem sadarbības virzieniem.

Lūgums interesentus dalībai Latvijas uzņēmēju delegācijā uz Amerikas Savienotajām valstīm pieteikties un informēt par uzņēmuma individuālajām interesēm iespējami drīz, bet ne vēlāk kā līdz 2015. gada 12. aprīlim, aizpildot dalībnieka pieteikuma anketu angļu valodā. Aizpildīto pieteikuma anketu, lūdzu, sūtīt elektroniski uz e-pastu liana [dot] sarma [at] liaa [dot] gov [dot] lv, kā arī oriģinālu, lūdzu, nogādāt LIAA, Pērses ielā 2, Rīgā, LV-1442.

Organizatoriski jautājumi.

Uzņēmēji sedz ar vizīti saistītos izdevumus (transporta, naktsmītnes, biznesa pasākumu un organizatoriskos izdevumus).

Vizītes dalībniekiem jārēķinās ar šādām izmaksām:
  • transporta izdevumi: aviobiļete Rīga – Ņujorka: aptuveni 500 EUR, Vašingtona – Rīga: aptuveni 600 EUR (ieteicamie avioreisi tiks precizēti pēc pieteikšanās termiņa beigām);
  • viesnīca: aptuveni 200 EUR par vienu nakti vienai personai;
  • uzņēmēju darba programmas nodrošināšana vizītes laikā: aptuveni 200 EUR (vietējais transports, reprezentatīvie un citi izdevumi programmas ietvaros).
    (Visas izmaksu pozīcijas un summas ir provizoriskas.)

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), maksu par dalību tirdzniecības misijā, kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu tirdzniecības misijas vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings". Vairāk informācijas šeit.

Par uzņēmuma iekļaušanu delegācijas sastāvā un precīzām vizītes izmaksām informēsim Jūs pēc pieteikšanās termiņa beigām. Latvijas Uzņēmēju delegācija Latvijas Republikas zemkopības ministra Jāņa Dūklava vizītē tiks organizēta tikai gadījumā, ja pasākumam pieteiksies vismaz 10 Latvijas uzņēmumi.

Kontaktinformācija:
Liāna Sarma, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 29750678
Fakss: +371 67039401
E-pasts: liana [dot] sarma [at] liaa [dot] gov [dot] lv

Dalība valsts vizītē tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.