Uzņēmēju individuālās tikšanās ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem (Rīgā)

2019. gada 19. jūnijā
Viesnīcā "Radisson Blu Hotel Latvija", zālē "Alfa" 2. stāvā

Adrese: Rīga, Elizabetes iela 55

Esi gatavs apgūt jaunus eksporta tirgus? Vai arī jau veiksmīgi darbojies ārvalstīs, taču ir neskaidri jautājumi? Aicinām izmantot iespēju un 20 minūšu laikā noskaidrot sev aktuālos jautājumus par interesējošo mērķtirgu!

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūrai (LIAA) 19 pasaules valstīs darbojas Latvijas ārējās ekonomiskās pārstāvniecības. Lai uzturētu pārstāvniecību nepastarpinātu saikni ar uzņēmējiem un sniegtu iespēju individuāli uzzināt par iespējām ārzemju tirgos, ik gadu tiek rīkotas uzņēmēju tikšanās ar LIAA pārstāvniecību vadītājiem.

Šoreiz iespējams pieteikt tikšanos ar LIAA pārstāvjiem Amerikas Savienotajās Valstīs, Apvienotajos Arābu Emirātos, Baltkrievijā, Dānijā, Francijā, Itālijā, Japānā, Kazahstānā, Krievijā, Ķīnā, Lielbritānijā, Lietuvā, Nīderlandē, Norvēģijā, Singapūrā, Somijā, Vācijā un Zviedrijā.

Tiem uzņēmējiem, kas interesējas par starptautisko tehnoloģiju pārnesi un biznesa sadarbību ārvalstīs, kontaktbiržā būs iespēja tikties arī ar Eiropas Biznesa atbalsta tīkla un Latvijas Tehnoloģiskā centra darbiniekiem.

Dalība bezmaksas. Vietu skaits ierobežots.

Kontaktbiržas darba laiks ir no pulksten 9.00 – 17.00. Ierašanās atbilstoši iepriekš sastādītam grafikam, kas tiks nosūtīts uz Jūsu norādīto e-pasta adresi ne vēlāk kā līdz 18. jūnijam.
Maksimālais tikšanos skaits vienam uzņēmumam ir 3. Uz tikšanos var ierasties vairāki uzņēmuma pārstāvji.
Vienas tikšanās ilgums – 20 minūtes.

Kontaktinformācija:
Lāsma Lipska-Ozoliņa, vecākā projektu vadītāja
Biznesa informācijas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Tālrunis: +371 67039459
E-pasts: lasma.lipska [at] liaa.gov.lveksportetajiem [at] liaa.gov.lv