Uzņēmēju individuālās tikšanās ar LIAA pārstāvniecību ārvalstīs vadītājiem (Rīgā)

2018. gada 18. decembrī
Park Inn by Radisson Valdemara

Krogus ielā 1, Rīgā

Esi gatavs apgūt jaunus eksporta tirgus? Vai arī jau veiksmīgi darbojies ārvalstīs, taču ir neskaidri jautājumi? Aicinām izmantot iespēju un 20 minūšu laikā noskaidrot sev aktuālos jautājumus par interesējošo mērķtirgu!

Šoreiz iespējams pieteikt tikšanos ar LIAA pārstāvjiem Apvienotajos Arābu Emirātos, Amerikas Savienotajās Valstīs, Baltkrievijā, Dānijā, Francijā, Itālijā, Japānā, Kazahstānā, Krievijā, Ķīnā, Lielbritānijā, Lietuvā, Nīderlandē, Norvēģijā, Singapūrā, Somijā, Vācijā un Zviedrijā.

Papildus iespējamas individuālās tikšanās ar:
► Eiropas Biznesa atbalsta tīkla Latvijā pārstāvi - tiem uzņēmējiem, kuri interesējas par starptautisko tehnoloģiju pārnesi un biznesa sadarbību ārvalstīs
Altum pārstāvi - tiem uzņēmējiem, kuri vēlas izzināt vairāk par eksporta kredīta garantijām, tādā veidā nodrošinoties pret dažādiem eksporta darījumu riskiem

► Paralēli individuālajām tikšanām, uzņēmējiem būs iespēja apmeklēt ekspress seminārus par trīs aktuālām tēmām:
digitālās platformas eksportētājiem, noderīgi rīki un pakalpojumu (ES instrumenti un LIAA pakalpojumi), eksporta kredīta garantijas. 

Dalība bezmaksas. Vietu skaits ierobežots.

Kontaktbiržas darba laiks ir no pulksten 9.00–17.00. Ierašanās atbilstoši iepriekš sastādītam grafikam, kas tiek nosūtīts uz Jūsu e-pastu divas dienas pirms kontaktbiržas norises. Maksimālais tikšanos skaits vienam uzņēmumam ir 3. Vienas tikšanās ilgums - 20 minūtes. Darba valoda - latviešu.

Kontaktinformācija:
Līga Annuškāne, vecākā projektu vadītāja
Biznesa informācijas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039459
E-pasts: liga.annuskane [at] liaa.gov.lv, eksportetajiem [at] liaa.gov.lv