Uzņēmēju dalība Latvijas Republikas vēstnieka Moldovas Republikā Ulda Mikuta vizītē Gagauzijas autonomijā (Moldovas Republikā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus piedalīties uzņēmēju delegācijā Latvijas Republikas Ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka Moldovas Republikā Ulda Mikuta kunga vizītē Gagauzijas autonomijā, Moldovas Republikā, kas norisināsies 2019. gada 6.-10. novembrī.

Vizīte tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju un Latvijas Republikas vēstniecību Moldovas Republikā.

Darba programmā:

  • 6.11. plkst.15:50 – izlidošana uz Moldovu, iekārtošanās viesnīcā Kišiņevā
  • 7.11.  – vizīte Latvijas vēstniecībā Moldovā, tikšanās ar uzņēmējdarbības organizācijām un sadarbības partneriem (pēc interesēm) un pārbrauciens uz  Gagauziju
  • 8.11. – 9.11. dalība 5. Starptautiskajā Investīciju forumā “Invest Gagauzija – 2019” saskaņā ar programmu, kurā iekļauti arī Gagauzijas uzņēmumu apmeklējumi
  • 10.11.– izlidošana uz Rīgu.

Sīkāk par konkrētām tikšanām un vizītes pasākumiem informēsim Jūs pēc pieteikumu saņemšanas un apkopošanas.

Lūgums interesentus dalībai Latvijas uzņēmēju delegācijā uz Moldovu pieteikties un informēt par uzņēmuma individuālajām interesēm iespējami drīz, bet ne vēlāk kā līdz 2019. gada 25. oktobrim, aizpildot dalībnieka pieteikuma anketu krievu valodā šeitAizpildīto un parakstīto pieteikuma anketu, lūdzu sūtīt elektroniski uz e-pastu valsts.vizites [at] liaa.gov.lv (valsts.vizites [at] liaa.gov.lv), kā arī oriģinālu nogādāt LIAA, Pērses ielā 2, Rīgā, LV-1442.

Vairāk par Gagauziju lasīt šeit: http://www.gagauzia.md/

Invest Gagauzia (2018/2019) | angļu val.

Invest Gagauzia. Connecting with new markets (2018/2019) | angļu val.

Organizatoriskie jautājumi:

Vizītes dalībnieki sedz ar vizīti saistītos izdevumus (transporta, naktsmītnes, biznesa pasākumu un organizatoriskos izdevumus).

Vizītes dalībniekiem jārēķinās ar šādām izmaksām:

  • Transporta izdevumi: avio biļete Rīga – Kišiņeva – Rīga – apmēram 250-300 EUR
  • Viesnīca: cena par vienu nakti – apmēram 80-50 EUR
  • Uzņēmēju darba programmas nodrošināšana vizītes laikā: apmēram 150 EUR (vietējais transports, reprezentatīvie un citi izdevumi programmas ietvaros).

(Visas izmaksa pozīcijas un summas ir provizoriskas.)

Par iekļaušanu delegācijas sastāvā un precīzām vizītes izmaksām informēsim Jūs pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Delegācijas dalībnieki varēs pretendēt uz de minimis atbalstu 50% apmērā dalības maksas un ceļa (transporta) izdevumu segšanai ne vairāk kā trim personām, pēc dalības tirdzniecības misijā iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus. Vairāk informācijas par de minimis atbalstu - šeit.

Uzņēmumiem saņemot atbalstu, nedrīkst būt VID nodokļu parādi!

Kontaktinformācija:
Jadviga Neimane, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, + 371 29128382
E-pasts: jadviga.neimane [at] liaa.gov.lv