Tekstila nozares uzņēmumu un modes dizaineru tirdzniecības misija Viļņā, Lietuvā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas modes dizainerus tekstila nozares uzņēmumus piedalīties tirdzniecības misijā Lietuvā izstādes "BALTIC FASHION & TEXTILE Vilnius" ietvaros, 2015. gada 15.-17. oktobrī Viļņā.

Tirdzniecības misijas mērķis ir veicināt Latvijas dizaina atpazīstamību Lietuvā un sniegt iespēju veidot kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem.

Atkarībā no katra uzņēmuma interesēm ir dažādas iespējas dalībai pasākumos šīs izstādes laikā:

  1. Tekstila produkcijas ražotājiem  - dalība izstādē "BALTIC FASHION & TEXTILE Vilnius" ar savu stendu. Vieta: izstāžu centrs LITEXPO.
    Papildus izmaksas par dalību izstādē – 100 EUR par 1m2 stendā ar standarta aprīkojumu vai 80 EUR par 1m2 stendā bez aprīkojuma.  Šis piedāvājums ir spēkā tikai šīs tirdzniecības misijas dalībniekiem.
  2. Modes un aksesuāru ražotājiem - dalība izstādē-tirdzniecība "Fashion Bazaar", vieta: izstāžu centrs LITEXPO. Papildus izmaksas par dalību – tiks precizēts.
  3. Uzņēmumiem, kuri nevēlas piedalīties ar savu stendu, bet vēlās apmeklēt abas izstādes, tiek piedāvāta iespēja piedalīties tirdzniecības misijā, ko organizē LIAA sadarbībā ar Lietuvas tekstila asociāciju.

Pasākumi, kuri tiks organizēti misijas dalībniekiem:

  • Dalība kontaktbiržā, kurā piedalīsies vairāki uzņēmumi no Lietuvas un citām valstīm. Kontaktbirža tiek organizēta sadarbībā ar Enterprise Europe Network.
  • Lietuvas tekstila uzņēmumu apmeklēšana, kas tiks organizēta tirdzniecības misijas dalībniekiem
  • Izstādes un konferenču un semināru apmeklēšana izstādes laikā.
  • Uzņēmumiem, kas piedalās ar savu stendu - uzņēmuma nosaukuma un apraksta iekļaušana izstādes "BALTIC FASHION & TEXTILE Vilnius" dalībnieku katalogā.

Dalībnieku skaits ierobežots!

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda) izmaksu segšanu, ka arī ar viesnīcas un autobusu biļešu rezervēšanu.

    Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), izdevumus par dalību izstādēs (maksa par platību un stenda īre), kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu tirdzniecības misijas vai izstādes vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings" līdz 2015. gada 30. septembrim. Vairāk informācijas šeit.

Pievērsiet uzmanību, ka projekta pieteikums jāiesniedz līdz 2015. gada 30. septembrim - pirms pasākuma norises!

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Anita Preisa, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 26510714
Fakss: +371 67039401
E-pasts: anita [dot] preisa [at] liaa [dot] gov [dot] lv

Jeļena Markūne, LIAA pārstāvniecības Lietuvā vadītāja

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvniecība Lietuvā
Latvijos Respublikos Ambasada Lietuvos Respublikoje
M.K.Čiurlionio gatvė 76, LT 03100 Vilnius, Lietuva
Tālrunis: +370 52131140, +370 65233237
Fakss: +370 52131130
E-pasts: jelena [dot] markune [at] liaa [dot] gov [dot] lv, lt [at] liaa [dot] gov [dot] lv

Dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.