Taškentā atklāts Latvijas uzņēmuma SIA “De Fonte Group” un kompānijas “De Fonte Capital Invest” biznesa centrs

Taškentā atklāts Latvijas uzņēmuma SIA “De Fonte Group” un kompānijas “De Fonte Capital Invest” biznesa centrs – “Latvijas Biznesa centrs”. Paredzēts, ka šis centrs sniegs konsultācijas un pakalpojumus uzņēmumiem un privātpersonām, kvalitatīvu un pārbaudītu informāciju par biznesa iespējām Latvijā un Uzbekistānā.

Centra atklāšanā piedalījās SIA “De Fonte Group” vadības pārstāvji, Latvijas vēstnieks Uzbekistānā Edgars Bondars, kā arī ieinteresētie Uzbekistānas uzņēmēji.

SIA “De Fonte Group” meitas uzņēmums “De Fonte Capital Invest” ar mērķa tirgus izpēti un ražošanas procesa organizēšanu nodarbojas jau vairāku gadu garumā. Plānots, ka 2017. gada pavasarī uzņēmums atvērs jaunu ražotni Uzbekistānā, Taškentas apgabalā, kas specializēsies inovatīvu un videi draudzīgu transportlīdzekļu ražošanā, kā arī ir paredzēts izveidot jaunu tekstilizstrādājumu ražotni, kas eksportēs savu produkciju uz Baltijas valstīm un Eiropu.

Savukārt š.g. 28. oktobrī Uzbekistānas Valsts konservatorijas Lielajā zālē jaunie talanti no Eiropas atklāja Uzbekistānas starptautisko klasiskās mūzikas festivālu “Zelta rudens”. Kopā ar Uzbekistānas Valsts simfonisko orķestri koncertā uzstājās Latvijas jaunais pianists Kārlis Bukovskis un vijolniece Ilva Vera – Eigus. Koncertā tika atskaņoti Edvarda Grīga un Anrī Vjetāna skaņdarbi.Festivāla ietvaros meistarklases sniedza arī Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas profesors Juris Kalnciems.

Mūzikas festivālu “Zelta rudens” organizē Uzbekistānas Kultūras un sporta lietu ministrija, un tas norisinās no 28. oktobra līdz 3. decembrim dažādās Uzbekistānas pilsētās. Latvijas mūziķu dalība festivālā bija iespējama pateicoties talantu aģentūrai Musica, SIA De Fonte Group un uzņēmumam De Fonte Capital Invest.

 

Latvijas Biznesa centra kontaktinformācija Taškentā:

U. Nosira iela, 61/42

Tālr. Uzbekistānā: +998 712544293, +998 946199356

Tālr. Latvijā: +371 26401467

E-pasts: tashkent [at] de-fonte [dot] com

 

Papildu informācija: http://www.de-fonte.com/kontakti/

 

Avoti: LR vēstniecība Uzbekistānā mājas lapa, www.mfa.gov.lv; http://www.de-fonte.com/

Attēli: