Stenders plāno atvērt pirmos veikalus Irākā, Londonā un Singapūrā

09.02.2015 Latvijas ziepju un vannas kosmētikas tirgotājs un ražotājs Stenders šogad vasarā plāno atvērt pirmo veikalu Irākā, kā arī pirmos veikalus Londonā un Singapūrā, aģentūrai BNS pastāstīja uzņēmuma Mārketinga un komunikācijas vadītāja Baiba Čipa-Ziemele.

«Noteikti turpināsim izaugsmi Baltijā, Eiropā un Āzijā. Gada sākumā esam parakstījuši sadarbības līgumu par Stenders produktu tirdzniecību Irākā, kur pirmo veikalu plānojam šī gada vasarā. Plānā ir arī veikali Londonā un Singapūrā,» pastāstīja Čipa-Ziemele.

Viņa arī norādīja, ka, pateicoties Stenders pārstāvniecībai Āzijas reģionā, uzņēmums veicis nopietnas iestrādes darbā ar potenciālajiem partneriem Korejā un Dienvidaustrumāzijā, līdz ar to šogad plānots paplašināt Āzijas tirgu ar franšīzes pārstāvniecībām un mazumtirdzniecības veikaliem.

Čipa-Ziemele arī norādīja, ka Stenders šogad plāno turpināt izaugsmi Eiropā, attīstot mazumtirdzniecības veikalu tīklu un paplašinot franšīzes veikalu tīklu Austrijā un Spānijā, kur pērn atvēra pirmo veikalu. Tāpat uzņēmumam ir svarīgi turpināt nostiprināt savas pozīcijas Latvijā un Baltijā.

Viņa arī pastāstīja, ka Stenders šogad turpinās sadarbību ar uzņēmumu BaltCap, strādājot pie investīciju projektiem, kas palīdzēs kompānijai turpināt attīstīt mazumtirdzniecības veikalus Baltijā, Eiropā un Āzijas reģionā, kā arī izstrādāt un ieviest jaunas produktu līnijas un veicināt uzņēmuma un zīmola starptautisko atpazīstamību.

Aģentūra BNS jau vēstīja, ka 2013.gadā Stenders strādāja ar 6,454 miljonu eiro apgrozījumu un 233,1 tūkstoša eiro zaudējumiem.

Stenders ir dibināts 2001.gadā un pieder Latvijas uzņēmumam BaltCap Latvia Venture Capital Fund, Saūda Arābijas uzņēmumam Yamany Ameen Ali Y un trīs Latvijas privātpersonām. Informācija uzņēmuma mājaslapā liecina, ka "Stenders" veikali ir atvērti 23 pasaules valstīs - Latvijā, Igaunijā, Lietuvā, Zviedrijā, Somijā, Norvēģijā, Austrijā, Vācijā, Šveicē, Krievijā, Baltkrievijā, Gruzijā, Kazahstānā, Kirgizstānā, Armēnijā, Ukrainā, Horvātijā, Slovēnijā, Ungārijā, Polijā, Japānā, Ķīnā un Saūda Arābijā.

Attēli: 
http://www.db.lv/tirdznieciba/mazumtirdznieciba/stenders-plano-atvert-pirmos-veikalus-iraka-londona-un-singapura-427224