Starptautisks biznesa forums "Atklāj jaunas biznesa iespējas. Atklāj Latviju."

2018. gada 19.-21. junijā
Radisson Blu Hotel Latvija

Elizabetes ielā 55, Rīga

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Jūs piedalīties Latvijas simtgadei veltītā starptautiskā biznesa forumā "Atklāj jaunas biznesa iespējas. Atklāj Latviju" .

Uzņēmējdarbības forums būs ārvalstu un Latvijas uzņēmēju tikšanās, lai veidotu biznesa kontaktus un attīstītu sadarbību, īpašu uzmanību veltot Latvijai kā vietai ar nozīmīgu starptautiskās sadarbības potenciālu dažādās tautsaimniecības nozarēs.

Pasākuma ietvaros notiks gan ārvalstu, gan Latvijas ekspertu uzstāšanās, uzņēmēju tematiskās paneļdiskusijas, meistarklases, veiksmes stāstu prezentācijas, divpusējās biznesa tikšanās un diskusija "Īstā vietā – Latvijā" ar spilgtiem dzīvesstāstiem par pieredzi ārvalstīs un pieņemto lēmumu atgriezties Latvijā.

Foruma centrālā tēma – pasaules tendences un iespējas, ko tās sniedz šodien, mūsu valsts simtajā pastāvēšanas gadā. Pasākumā, atskatoties uz Latvijas simts gadiem, tiks apzinātas mūsdienu iespējas un vērsts skats nākotnē, izvērtējot pasaulē notiekošās pārmaiņas, kas ietekmē ikviena dzīvi un izaugsmi.

Foruma programma skatāma pasākuma mājaslapā.

Kontaktinformācija:
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments
Biznesa informācijas nodaļa
+371 67039459
events [at] liaa.gov.lv