Sonarworks uzsāks sadarbību ar vadošo studijas skaņas tehnoloģiju ražotāju – ADAM Audio

2019.gada 25.februāris.

Informāciju sagatavoja Rūdolfs Putniņš, Mārketinga speciālists.

Latvijas audiotehnoloģiju uzņēmums Sonarworks uzsāk sadarbību ar vienu no pasaules ievērojamākajiem studijas skaņas tehnoloģiju ražotājiem ADAM Audio.

Sonarworks guvis pasaules atzinību, pateicoties diviem inovatīviem skanējuma korekcijas risinājumiem – Sonarworks Reference 4 mūzikas radītājiem un Sonarworks True-Fi mūzikas mīļotājiem. Uzņēmuma izstrādātā tehnoloģija ļaus ADAM Audio ražotajām studijas skandām pārvarēt galvenās nepilnības, kādas to skanējumam neizbēgami piešķir telpu akustika. Tādējādi skaņu apstrādes speciālisti varēs precīzi saklausīt ierakstā notiekošo un būt droši, ka viņu paveiktais atstās cerēto iespaidu uz ikvienu klausītāju.

“Mūzikas industrijas nozīmīgākajā izstādē NAMM izziņojām mūsu sadarbību ar ADAM Audio. Plānojam, ka šis būs būtisks izrāviens pasaules tirgū un svarīgs solis ceļā uz to, lai Sonarworks kļūtu par jauno skaņas standartu skaņu industrijā,” norāda Sonarworks līdzdibinātājs Mārtiņš Popelis. “Mums ir prieks, ka tradīcijām bagātais Vācijas uzņēmums ir noticējis tam, ka patiess progress ir atrodams sadarbībā starp inovatīvām digitālajām tehnoloģijām un pamatīgām zināšanām skandu inženierijā, kas piemīt ADAM Audio.”

“Ikviens mūsu lietotājs ir saskāries ar ierobežojumiem, ko viņu studijas monitoriem uzliek telpas akustika, ko parasti labot ir ārkārtīgi dārgi un laikietilpīgi,” stāsta ADAM Audio ģenerāldirektors Kristians Hellingers. “Pateicoties sadarbībai ar Sonarworks, mūsu klienti visā pasaulē varēs izbaudīt lielisko ADAM Audio skandu kvalitāti, neuztraucoties par telpas akustikas trūkumiem.”

Sonarworks radītie produkti veic skaņas korekciju skaļruņu stereosistēmām vairāk nekā 30 000 studijās visā pasaulē, kā arī austiņām, tādējādi panākot, ka tās atskaņo mūziku bez tonālajiem traucējumiem. Reference 4 ir programmatūra ierakstu studijām, kas ļauj 20 minūšu laikā panākt neitrālu skanējumu gan uz studijas skandām, gan austiņās. True-Fi ir mūzikas cienītājiem paredzēta lietone datoriem un mobilajām viedierīcēm, kas ļauj kalibrēt ap 300 dažādu modeļu austiņas, kā arī veikt tālākas korekcijas atbilstoši klausītāja dzirdes un gaumes specifikai. Abu Sonarworks risinājumu mijiedarbība nodrošina, ka mūziķu un skaņu dizaineru veikums sasniedz klausītājus neizmainīts, tieši tāds, kā tas skanēja ierakstu studijā.

Sonarworks True-Fi versija personālajiem datoriem pašlaik pieejama ikvienam mūzikas mīļotājam, bet mobilās lietotnes beta versija pieejama kā iOS, tā Android lietotājiem. Šī gada jaunvārī lielākajā uz patērētājiem vērstajā tehnoloģiju industrijas izstādē CES, kas notika ASV, Lasvegasā, Sonarworks kā vienīgais Latvijas uzņēmums prezentēja True-Fi, saņemot prestižā tehnoloģiju žurnāla IPhone LIFE Magazine balvu kā Best of CES 2019.

Sonarworks ir dibināts un atrodas Rīgā, apvienojot vairāk nekā 47 tehnoloģiju un skaņas profesionāļus no piecām valstīm. Kompānija pašlaik aktīvi paplašinās un meklē IT entuziastus, kas vēlas ar savu darbu izmainīt audio industriju.

Par Sonarworks

Sonarworks ir profesionālās skaņu ierakstu nozares vadošais skaņas digitālās kalibrēšanas uzņēmums, kurš sadarbojas ar vairāk nekā 30 000 ierakstu studijām un kura tehnoloģijas izmanto un iesaka turpat 30 ar Grammy balvu apbalvoti skaņu inženieri. Sonarworks tehnoloģija nodrošina vēl nepieredzētu skaņas kvalitātes uzlabojumu kā profesionālām skaņu ierakstu studijām, tā ikvienam mūzikas mīļotājam. Sonarworks ir dibināts 2012. gadā un darbojas Latvijā.

www.sonarworks.com

ADAM Audio viens no vadošajiem pasaules skaņas tehnoloģiju ražotājiem, kas dibināts 1999. gadā Vācijā. ADAM ir izpelnījušies slavu ar savu īpašo skaņas kvalitāti un paplašināto frekvenču diapozonu un kļuvis par vienu no autentiskas skaņas simboliem. ADAM tehnoloģijas ir projektētas un testētas Berlīnē. ADAM ir vērsts uz precīzu audio risinājumu radīšanu skaņas profesionāļiem. ADAM tīkls aptver 75 valstis, tā galvanais birojs atrodas Berlīnē ar pārstāvniecībām ASV, Lielbritānijā un Ķīnā.

www.adam-audio.com

CES ir ikgadējā un pasaulē nozīmīgākā elektronikas nozares globālo inovāciju, produktu un tehnoloģiju izstāde, kas vērsta uz patērētājiem . Jau 50 gadus CES notiek janvārī Lasvegasā, ASV. CES piedalās vairāk nekā 4400 uzņēmumu, toskaitā patērētāju tehnoloģiju aparatūras, digitālo risinājumu un tehnoloģiju sistēmu ražotāji, izstrādātāji un piegādātāji. CES konferenču programma sastāv no vairāk nekā 250 sesijām, tajā piedalās ap 63 000 dalībnieku no 160 valstīm.

NAMM Show ir pasaulē lielākais notikums mūzikas producentiem profesionālā audio un pasākumu tehnoloģiju nozarē. NAMM ir epcentrs nozares profesionāļiem, lai iepazītos ar jaunākajām tendencēm un inovācijām mūzikā, ierakstu, skaņas un skatuves, kā arī gaismas tehnoloģijās. NAMM programma izstrādāta, lai popularizētu mūzikas radīšanu visu vecumu cilvēkiem un padarītu pasauli muzikālāku.

Papildu informācija:

Rūdolfs Putniņš

Mārketinga speciālists

T. 29486926

e-pasts: rudolfs [dot] putnins [at] sonarworks [dot] com

www.sonarworks.com