Seminārs "Pārtikas produktu izplatīšana Singapūrā un DA Āzijā"

2017.gada 2.oktobrī Rīgā, LIAA telpās tika organizēts seminārs "Pārtikas produktu izplatīšana Singapūrā un DA Āzijā", kurā ar prezentāciju uzstājās Singapūras pārtikas produktu izplatīšanas kompānijas "Frosts Food & Beverages Pte Ltd" vadītāja Julie Haw.

Frosts Food & Beverages, http://frosts.com.sg/, nodarbojas ar dažādu pārtikas produktu un dzērienu izplatību, t.sk. saldētu produktu, uzkodu un jogurtu izplatīšanu. Julie Haw ir vairāk kā 19 gadu pieredze pārtikas biznesā, viņa vada arī vairākus restorānus, kā arī svaigo ēdienu (salātu, sviestmaižu) ražotni.

Seminārs tika rīkots, lai iepazīstinātu Latvijas pārtikas uzņēmumus ar Singapūras un DA Āzijas tirgus īpatnībām, citādām garšas niansēm, lai pilnvērtīgi sagatavotos plānotajai dalībai ar Latvijas nacionālo stendu lielākajā pārtikas izstādē DA Āzijas reģionā "Food & Hotel Asia 2018", kas norisināsies Singapūrā 2018.gada 24.-27.aprīlim.

Seminārā ar savu pieredzi DA-Āzijas tirgos dalījās arī  AS "Rīgas Dzirnavnieks" eksporta vadītājs Kārlis Mišinskis. LIAA pārstāve Singapūrā Lāsma Līdaka aicināja pievērst uzmanību Singapūras tirgus atšķirībām, iespējai pieteikties dalībai Latvijas nacionālajā stendā "Food & Hotel Asia 2018" izstādē, un iespējām pieteikties ES atbalsta programmās, kas paredzētas organiskās pārtikas ražotājiem. Vairāk informācijas: https://www.eu-gateway.eu/

Pēc semināra, norisinājās Latvijas uzņēmumu individuālās tikšanās ar “Frosts Food & Beverages Pte Ltd” vadītāju Julie Haw.

 

Pasākuma programma:

 

Lektores Julie Haw CV:

 

Prezentācijas:

- LIAA Singapūra

- Julie Haw, Frosts Food & Beverages Pte Ltd

- Kārlis Mišinskis, AS "Rīgas Dzirnavnieks"

Attēli: