Seminārs “ERAB atbalsts un investīciju iespējas energoefektivitātes projektu īstenošanā un valsts, pašvaldību un privāto uzņēmumu darbības paplašināšanā” (Rīgā)

Rīko Eiropas Rekonstrukcijas un attīstības banka (ERAB) un Latvijas Republikas Finanšu ministrija sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) un AS “Attīstības finanšu institūcija ALTUM” (Altum).

2019. gada 5. februārī, plkst. 9.30
Altum konferenču zālē

Adrese: Doma laukums 4, Rīga

Aicinām piedalīties seminārā par ERAB atbalsta un investīciju iespējām energoefektivitātes projektu īstenošanā un valsts, pašvaldību un privāto uzņēmumu darbības paplašināšanā.

Semināra mērķis: ir informēt Latvijas uzņēmējus, kā arī valsts un pašvaldību pārstāvjus par ERAB iespējām sniegt atbalstu, investējot energoefektivitātes projektos, kā arī pieredzi valsts, pašvaldību un privāto uzņēmumu darbības paplašināšanā un investīciju piesaistē, tai skaitā caur vērtspapīru emisiju vai akciju kotēšanu fondu biržā.

Aktualitāte: ERAB ir starptautiska finanšu institūcija, kuras darbības mērķis ir veicināt valstu pāreju uz atvērtu tirgus ekonomiku, vienlaikus atbalstot ilgtspējīgu un iekļaujošu izaugsmi. Uzņēmējdarbības veicināšanai ERAB nodrošina finanšu investīcijas, biznesa pakalpojumus un iesaistās augsta līmeņa politikas reformu īstenošanā, tādējādi sniedzot atbalstu privātajam un publiskajam sektoram arī Latvijā kā vienā no ERAB saņēmējvalstīm. ERAB akcionāri ir 67 valstis, Eiropas Savienība un Eiropas Investīciju banka.

Semināra tēmas:

  • Energoefektivitātes projektu finansēšana;
  • Valsts un pašvaldību, kā arī privāto uzņēmumu darbības paplašināšana, tai skaitā ārvalstu tirgos;
  • Alternatīvi finansējuma piesaistes veidi, tai skaitā vērtspapīru emisija, akciju kotēšana fondu biržā.
  •  

Seminārā pārstāvošās nozares: Jebkuras nozares vidējie un lielie uzņēmumi; Valsts un pašvaldību uzņēmumi; Pašvaldību pārstāvji un finanšu konsultanti.

ERAB eksperti būs pieejami arī atsevišķām divpusējām sarunām par iespējamo sadarbību uzreiz pēc semināra, kā arī 6. februārī, Rīgā.

Semināra programma

Semināra darba valoda: latviešu un angļu.
Dalība bezmaksas

Pieteikšanās semināram, aizpildot pieteikuma anketu līdz 31. janvārim.

Kontaktinformācija:
Agnija Tračuma
Projektu vadītāja, Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2 - 414, Rīga, LV-1442, Latvija
Tālrunis: + 371  67039409, +371 28876441
E-pasts: agnija.tracuma [at] liaa.gov.lv