Seminārs “Brexit – radītie riski un iespējas” (Rīgā)

Rīko Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra sadarbībā ar Ekonomikas ministriju un Ārlietu ministriju.

2018. gada 17. decembrī, no plkst. 13.00 līdz 18.00
HOTEL BERGS, 5.stāva konferenču telpā “Stikla zāle”

Adrese: Elizabetes iela 83/85, Rīga

Aicinām Latvijas uzņēmējus piedalīties seminārā “Brexit – radītie riski un iespējas”, lai kopīgi rastu atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar Apvienotās Karalistes plānoto izstāšanos no Eiropas Savienības un novērtētu īstermiņa/ilgtermiņa riskus un iespējas Latvijas uzņēmējiem.

Tēmas aktualitāte:

Saskaņā ar Brexit referenduma rezultātiem 2016. gada vasarā, un tam sekojošo Apvienotās Karalistes valdības vēstuli par nodomu izstāties no Eiropas Savienības -

2019. gada 30. martā, pulksten 01:00 pēc Latvijas laika - Apvienotā Karaliste plāno oficiāli izstāties no Eiropas Savienības, tādējādi radot bezprecedenta situāciju Eiropas Savienībā, kas atstās paliekošu iespaidu uz iedzīvotājiem, uzņēmumiem, ekonomiku un dzīvi kopumā. Bet, ko tas nozīmē Latvijas uzņēmējiem?

Īsi pirms semināra dienas, būs noticis Apvienotā Karalistes parlamenta balsojums par izstāšanās vienošanos, kas paredz aiz sevis daudz jautājumu un neziņas.

Semināra ietvaros lektori dalīsies:

  1. Zināšanās un pieredzē - kā Brexit process ietekmēs sadarbību ar britu uzņēmējiem un Apvienotās Karalistes tirgiem nākotnē;
  2. Viedokļos un redzējumā - kā potenciāli mainīsies Latvijas un Apvienotās Karalistes attiecības pēc 2019. gada 30. marta;
  3. Sagatavošanās darbos - ko šobrīd veikušas valsts iestādes, lai padarītu izstāšanās procesu iespējami saprotamāku Latvijas uzņēmējiem.

Semināra atklāšanā piedalīsies: Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Ekonomikas ministrijas pārstāvji, V.E. Latvijas Republikas ārkārtējā un pilnvarotā vēstniece Lielbritānijas un Ziemeļīrijas Apvienotajā Karalistē Baiba Braže, kā arī pārstāvji no Eiropas Komisijas un Beļģijas Karalistes vēstniecības.

Lektori:
Latvijas uzņēmēji, kas veiksmīgi strādā Apvienotās Karalistes tirgos;
Lielbritānijas uzņēmumu pārstāvji Latvijā;
Latvijas uzņēmēju nozaru asociācijas.

Programma

Semināra darba valoda - latviešu valoda
Dalība bezmaksas.

Datu apstrādes drošības noteikumi

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Agnija Tračuma, projektu vadītāja
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments
Eksporta veicināšanas nodaļa

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409
E-pasts: agnija.tracuma [at] liaa.gov.lv