Rinkēvičs viesosies Vjetnamā

Rīga, 16.jūl., LETA.

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (JV) šodien sāks vizīti Vjetnamā, kur atklās arī Latvijas un Vjetnamas biznesa forumu, aģentūru LETA informēja Ārlietu ministrija (ĀM).

Lai sekmētu divpusējo politisko dialogu un atbalstītu Latvijas eksportētāju centienus jaunu tirgu apgūšanā, ārlietu ministrs līdz 19.jūlijam viesosies Vjetnamā un Indonēzijā.

Oficiālās vizītes laikā Vjetnamā, kas ilgs šodien un rīt, ministram plānota tikšanās ar Vjetnamas premjerministra vietnieku un ārlietu ministru Biņmiņu Famu, kā arī citām valsts amatpersonām - Nacionālās Asamblejas priekšsēdētāju, rūpniecības un tirdzniecības ministru un citiem nozaru ministriem.

Savukārt 18.jūlijā un 19.jūlijā ministrs darba vizītē apmeklēs Indonēziju un tiksies ar Indonēzijas ārlietu ministri Retno Marsudi, kā arī parlamenta Pārstāvju palātas priekšsēdētāju un Tirdzniecības un rūpniecības kameras priekšsēdētāju.

Indonēzijā norisināsies arī abu valstu uzņēmēju biznesa forums, ko ĀM īsteno sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, Latvijas goda ģenerālkonsulu Indonēzijā Ajubu Junusu un Indonēzijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru.

Ārlietu ministru vizītē pavada daudznozaru uzņēmēju delegācija, kas pārstāv tādas nozares kā izglītība, informācijas un komunikācijas tehnoloģijas, inženiertehniskie risinājumi, farmācija, ķīmiskā rūpniecība un kokapstrāde.

Publicēta: 16.07.2019 01:19

Inese Trenča, LETA