"Rūjienas saldējuma" apgrozījums pērn pieauga par 78,3%

Rīga, 5. jūn., LETA. Saldējuma ražotājs SIA "Rūjienas saldējums" pagājušā gadā strādāja ar 2,322 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 78,3% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī kompānija guva peļņu 402 521 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš, liecina informācija "Firmas.lv".

Kompānijas gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn "Rūjienas saldējums" turpināja ražot saldējumu, iegādājās pamatlīdzekļus, renovēja ražošanas ēkas un veica iekštelpu remontus.

Tāpat kompānija pērn piedalījās starptautiskās izstādēs Nīderlandē un Somijā, 2018.gada beigās noslēdzot sadarbības līgumus ar 24 Eiropas Savienības (ES) valstīm par "Mini Melts" saldējuma realizāciju 2019.gadā. Pateicoties veiksmīgai "Mini Melts" saldējumu realizācijai ES valstīs un Ukrainā kompānija aizvadīto gadu noslēdza ar peļņu.

Uzņēmuma vadība norāda, ka 2019.gadā "Rūjienas saldējums" plāno tālāk attīstīt uzņēmuma darbību un turpināt eksporta darījumus, kā arī paredzēts turpināt ieviest jauna veida produktus. 2019.gadā "Rūjienas saldējums" plāno arī celt jaunu noliktavu.

2017.gadā kompānija strādāja ar 1,302 miljonu eiro apgrozījumu un 29 295 eiro zaudējumiem.

"Rūjienas saldējums" reģistrēta 2009.gadā, un tā sākotnējais dibinātājs un īpašnieks bija piena pārstrādes uzņēmums AS "Valmieras piens". Vēlāk gan tā īpašnieki vairākkārt mainījušies, bet kopš 2015.gada tas pieder Igoram Miezim.