Pašmāju dārza mēbeļu ražotājs “EKJU” izstrādājis jauna dizaina mēbeles

29.05.2019.

Dārza mēbeļu ražotājs SIA “EKJU” reģistrējusi jaunu ekoloģisko dārza un terašu mēbeļu zīmolu “AMATA”. Jaunā dārza un terašu mēbeļu līnija paredzēta pircējiem visā Eiropā.

Tās būs jauna dizaina mēbeles, kuru izstrādei uzņēmums piesaistījis dizainerus no Dānijas un Somijas.

Mēbeles ir krāsotas ar dabisko auksti spiesto lineļļas krāsu.

SIA “EKJU”, piesaistot Eiropas Reģionālās attīstības fonda finansējumu, arī turpina īstenot lineļļas krāsas padziļinātas izpētes un eksperimentālās uzklāšanas sistēmas izveidi.

Kā stāsta uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Māris Danieks, pētījuma uzdevums ir panākt ilgu krāsas noturību un izstrādāt metodi, lai ar lineļļas krāsu varētu strādāt rūpnieciskos apjomos.

Šādas zināšanas palīdzēs apgūt jaunu tirgu, ieinteresējot par ECO mēbelēm klientus Vācijā, Francijā, Apvienotajā Karalistē, Īrijā, Beļģijā, Šveicē un citur.

Uzņēmums ir apņēmības pilns turpināt pētījumus un uzlabot produktu apstrādes metodiku.

Tālākā perspektīvā ir iezīmēti mērķi pieteikt uzņēmuma produkcijas tirdzniecību Ķīnas tirgū, tāpēc “Central Baltic Programme 2014–2020” ietvaros sadarbībā ar LTRK ir uzsākts tirgus apgūšanas projekts, kas paredz sadarbību eksporta atbalsta tīkla izveidē Latvijas– Igaunijas–Somijas reģionam ar Ķīnu.

Tādējādi nākotnē zīmols “AMATA”, kas nes upes nosaukumu, kura tek cauri Amatas novadam, kurā atrodas “EKJU” abas rūpnīcas, pateicoties uzņēmēju prasmēm, nonāks līdz pat Klusā okeāna rietumu krastam.

Laura Galzone, SIA “EKJU” mārketinga vadītāja: “”AMATA” ir jauns Latvijas koka dārza mēbeļu zīmols. Mēs vēlamies tuvināt cilvēkus dabai ar autentiskumu, vienkāršību un ilgtspējīgu dizainu. Daba vienmēr ir pārsteigumiem pilna, lai kur mēs ietu, tā mūs iedvesmo, ļauj būt ziņkārīgiem un ved mūs nebeidzamos piedzīvojumos. Kopā ar dabu mēs jūtamies dzīvi.