Notikusi “BAU 2017” preses konference

2016. gada 5. oktobrī Latvijas Nacionālajā mākslas muzejā, Rīgā, K. Valdemāra ielā 10, konferenču zālē 1. stāvā norisinājās izstādes “BAU 2017” preses konference/prezentācija. Nākošā gada sākumā no 16. līdz 21. janvārim Minhenē notiks arhitektūras un būvmateriālu izstāde “BAU 2017”, kur būs pārstāvēti vairāk nekā 2 000  dalībnieki no 40 valstīm, tai skaitā arī no Latvijas.

Pasākumu atklāja Māris Balčūns, Vācijas-Baltijas Tirdzniecības kameras Latvijas biroja vadītājs, Messe München pārstāvis Latvijā. Izstādes BAU 2017 prezentāciju sniedza David Krebs, izstādes BAU pārstāvis, kurš pasākuma apmeklētājus iepazīstināja ar izstādes laikā paredzētajām aktivitātēm, kā arī ar dažādiem būtiskiem statistikas datiem par pašu izstādi “BAU 2017”.

Noslēgumā Latvijas nacionālā stenda konceptu izstādē BAU 2017 un tā dalībniekus - Latvijas būvniecības sektora uzņēmumus prezentēja Kaspars Abiks, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Vecākais projektu vadītājs.

Latvijas nacionālajā stendā būs seši uzņēmumi – AW Latvia SIA ar sienu apdares paneļiem no koka, Linum Color SIA ar dabīgām lineļļas krāsām un beicēm, Primekss SIA, prezentējot industriālās betona grīdas, Riga Parket SIA ar cēlkoka grīdu segumiem, Stiga RM SIA, piedāvājot bērza saplāksni, Stikla serviss SIA ar stikla dizaina izstrādājumiem. Latvijas dalībnieki būs atrodami hallē B5, stends Nr. 316.                

Attēli: