Notikušas Latvijas Dienas Nīderlandē

No 28. maija līdz 29. maijam Nīderlandē (Amsterdamā, Bergšenhoekā) norisinājās Latvijas dienas Nīderlandē "Taste Latvia", kuras iekļāva virkni aktivitāšu, lai popularizētu Latvijas garšu un Latviju kā tūrisma galamērķi.

Paralēli Latvijas Dienu pasākumiem norisinājās arī pārtikas uzņēmumu tirdzniecības misija, kurā tika pārstāvēti 6 Latvijas uzņēmumi:  Maiznīca Flora, Rāmkalni Nordeco,Nuteko,Lat Eko Food, Edvark, Cannelle Bakery. Misijas ietvaros uzņēmumi apmeklēja izstādi PLMA Amsterdamā, kā arī piedalījās kontaktbiržā.

29.05. tika atklāts gan Latvijas Goda konsulāts (goda konsuls – Katarina Hartgers), gan Latvijas pārtikas uzņēmumu pop-up veikals lielveikalā “PLUS Koelhuis” (tiek pārstāvēti 13 Latvijas zīmoli ar 50 produktu veidiem). Veikals tika atklāts ar Latvijas šefpavāru piedalīšanos un tika vērsts uz veikala klientu, iepircēju un vietējo mēdiju uzmanību. Pateicoties sadarbībai ar AirBaltic un LiveRiga, tika izspēlēta nedēļas nogale 2 personām Rīgā. Kampaņas ietvaros notika arī dažādi konkursi un citi īpaši pasākumi. 

Attēli: