No 9. līdz 22. martam Sanktpēterburgā norisināsies Latvijas dienas

10.03.2020.
Papildināts 11.03.2020.

Latvijas dienu laikā tiks organizēti dažādi pasākumi gan Sanktpēterburgas uzņēmējiem, gan pilsētas iedzīvotājiem un viesiem. 11. martā notiks Sanktpēterburgas pilsētas un Latvijas Republikas uzņēmēju forums un divpusējās tikšanās. 12. martā – tūrismam veltīts seminārs, kurā piedalīsies Latvijas tūrisma nozares pārstāvji, lai iepazīstinātu esošos un potenciālos partnerus ar aktualitātēm Latvijas tūrisma jomā.

No 9. līdz 22. martam Sanktpēterburgas iedzīvotāji un pilsētas viesi varēs tuvāk iepazīties ar Latvijas pārtikas produktiem, kurus varēs atrast un atpazīt veikala "Stockmann Gastronom" plauktos, jo tie būs atzīmēti ar logotipu "Magnetic Latvia". Savukārt tie, kurus interesē, kā šos produktus izmantot kulinārijā, varēs piedalīties meistarklasēs un produktu degustācijās 10., 11. un 12. martā turpat veikalā "Stockmann Gastronom".

12. martā tiks organizēts īpašs pasākums plašsaziņas līdzekļu un viedokļu līderu pārstāvjiem restorānā "MA”, kurā šefpavāri no "3 pavāru restorāns" vadīs meistarklasi. Pasākumā varēs iepazīties arī ar Nikas Ganičas grāmatu "Garšas ģeogrāfija. Latvija", kā arī aprunāties ar pašu autori un saņemt autogrāfu.

10. martā Krievijas Etnogrāfijas muzejā tiks atklāta izstāde "Rotu balsis". Izstādē būs apskatāma rotkaļu Initas un Vitauta Straupju juvelierizstrādājumu kolekcija. Ģimenes uzņēmums "Baltu rotas" savas rotas rada jau 25 gadus. Radošās darbības pamatā ir unikālais seno baltu rotu mantojums, kas arī mūsdienās turpina priecēt ar formu, ornamentu un stāstu daudzveidību.

Izstādes atklāšanā, kā arī meistarklašu laikā uzstāsies sieviešu vokālais ansamblis "Latvian Voices". A cappella ansamblis, kura repertuārā ir gan tautasdziesmas, gan baroka laika skaņdarbi, 2014. gadā ticis izvēlēts par Rīgas kā Eiropas kultūras galvaspilsētas un Pasaules koru olimpiādes simbolu.

Papildu informācija:
Iveta Strupkāja
LIAA pārstāvniecības Krievijā vadītaja
Tālrunis: +7 4957301834
E-pasts: iveta [dot] strupkaja [at] liaa [dot] gov [dot] lvru [at] liaa [dot] gov [dot] lv

Attēli: