Modes dizaineru un interjera priekšmetu ražotāju tirdzniecības misija Viļņā, Lietuvā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas modes dizainerus un interjera priekšmetu ražotājus piedalīties tirdzniecības misijā Lietuvā 2015. gada 9.-17. aprīlī Viļņā.

Tirdzniecības misijas mērķis ir veicināt Latvijas dizaina atpazīstamību Lietuvā un sniegt iespēju veidot kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem.

Tirdzniecības misija tiek organizēta ekspozīcijas veidā sadarbībā ar dizaina žurnālu "N WIND" un Viļņā populāru konceptveikalu "Spring".

Latvijas dizaina produktu ekspozīcija tiks izvietota "Spring" telpās īpaši šīs misijas vajadzībām paredzētā vietā, turklāt, lai palīdzētu Latvijas dizaineriem nodot vēstījumu par savu zīmolu, tā radīšanas procesu un pieredzi, katram dizaina zīmolam tiks dota iespēja sniegt individuālu prezentāciju 9. aprīlī, kad notiks Latvijas dizaina priekšmetu ekspozīcijas oficiāla atklāšana. Uz prezentācijām plānots aicināt koncepta un dzīves stila veikalu iepircējus, blogerus, žurnālistus, kur vakara pieņemšanas un neformālu sarunu laikā būs iespēja dibināt kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem.

Tirdzniecības misijas dalībnieku atlase tiks veikta sadarbībā ar N WIND un Spring, apstiprinot dalību 7-8 Latvijas modes un dizaina priekšmetu zīmoliem.

Provizoriskā programma:
08.04. Ierašanās Viļņā, ekspozīcijas iekārtošana.
09.04. Tikšanās ar potenciālajiem partneriem Viļņā, Latvijas dizaineru prezentācijas, oficiālā Latvijas ekspozīcijas atklāšana.
10.04.-11.04. Individuālo programmu nodrošināšana katram misijas dalībniekam.
11.04. Atgriešanās Rīgā.
17.04. ekspozīcijas slēgšana un produktu transportēšana uz Latviju.

Produktu transportēšanu uz un no Viļņas nodrošina LIAA.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda) izmaksu segšanu, ka arī ar viesnīcas un aviobiļešu rezervēšanu.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), maksu par dalību tirdzniecības misijā, kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu tirdzniecības misijas vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings". Vairāk informācijas šeit.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Zane Biteniece, vecākā projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 22012250
Fakss: +371 67039401
E-pasts: zane [dot] biteniece [at] liaa [dot] gov [dot] lv

Dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.