Modes dizaineru un interjera priekšmetu ražotāju tirdzniecības misija Nīderlandē (Amsterdamā un Eindhovenā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas modes dizainerus un interjera priekšmetu ražotājus piedalīties tirdzniecības misijā Nīderlandē, kas norisināsies no 2019. gada 23. – 26. oktobrim Amsterdamā un Eindhovenā.

Tirdzniecības misijas mērķis ir veicināt Latvijas dizaina atpazīstamību Nīderlandē un sniegt iespēju veidot kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem, kā arī gūt iedvesmu un izpratni par dizaina tendencēm, apmeklējot Dutch Design Week, gada lielāko dizaina notikumu Nīderlandē.

Tirdzniecības misijas ietvaros tiks atklāta Latvijas dizaina ekspozīcija sadarbībā ar dizaina preču veikalu ROYAL STREET SHOP/ANTONIA’Z HOME COMFORTS. Tirdzniecības misijas dalībnieku atlase tiks veikta sadarbībā ar ROYAL STREET SHOP/ANTONIA’Z HOME COMFORTS, apstiprinot dalību 16 Latvijas modes un dizaina priekšmetu zīmoliem.

Papildus tirdzniecības misijas dalībniekiem būs iespēja apmeklēt Dutch Design Week (DDW)  programmu Eindhovenā ar mērķi gūt iespaidu par Nīderlandes dizaina tendencēm un meklēt radošās partnerības tīklošanās pasākumos. Programma tiks precizēta brīdī, kad tiks publiskota DDW oficiālā programma. Tirdzniecības misijas programmas daļa Eindhovenā top sadarbībā ar Eindhovenas Dizaina akadēmijas absolventiem.

Provizoriskā tirdzniecības misijas programma:

Trešdiena, 23. oktobris

Izlidošana no Rīgas, ierašanās Amsterdamā (individuāli)

11:00 Latvijas dizaina produktu ekspozīcijas atklāšana/ influenceru brokastis veikalā

No 14:00 Laiks individuālajām tikšanās ar potenciālajiem aģentiem, distributoriem, iepircējiem un influenceriem

Ieteicamais reiss BT617 AirBaltic 07:45 Rīga (RIX) – 09:05 Amsterdama (AMS)

Ceturtdiena, 24. oktobris

Ierašanās Eindhovenā ar vilcienu, dalība DDW programmā (programma paredzēs arī keramikas studijas apmeklējumu Eindhovenā un tikšanos ar Nīderlandes dizaineriem, kā arī dažādu DDW programmas pasākumu apskati vietējo dizaineru pavadībā).

Piektdiena, 25. oktobris

Dalība DDW programmā vai došanās uz Rīgu

Sestdiena, 26. oktobris

Atgriešanās Rīgā

Ieteicamais reiss W62526 Wizz Air 10:20 Eindhovena (EIN) – 13:30 Rīga (RIX)

Produktu transportēšanu uz un no pasākuma norises vietas nodrošina LIAA.

Dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, t.sk. vietējais transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Uz atbalstu var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, biedrības un nodibinājumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikumu, kā arī ostu pārvaldes (projektos, kas neietver saimnieciskās darbības).

Dalībnieki var pretendēt uz de minimis atbalstu 50% apmērā ceļa (transporta) izdevumu segšanai ne vairāk kā trim personām, kuras ir tirdzniecības misijas dalībnieki vai kuras ir pilnvarotas pārstāvēt tos tirdzniecības misijā, un dalības maksas segšanai pēc dalības iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus. Vairāk informācijas šeit.

Lai pasākuma izdevumus segtu no ES Fondu līdzekļiem, nepieciešams noslēgt LIAA līgumu par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit.

Visi dokumenti atbalsta līguma slēgšanai jāiesniedz LIAA piecu darba dienu laikā.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Ilze Mičule, vecākā projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 26104095
Fakss: +371 67039401
E-pasts: ilze.micule [at] liaa.gov.lv