Modes, dizaina rotu un luksus aksesuāru ražotāju kopstends “Pret-A-Cover™ Buyers Lane” laikā Apvienotajos Arābu Emirātos (Dubaijā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina piedalīties modes, dizaina un luksus aksesuāru ražotājus kopstendā “Pret-A-Cover™ Buyers Lane” laikā, kas norisināsies 2018. gada 28. marta - 2. aprīlim AAE, Dubaijā!

Eiropas valstu luksus preču ražotāji tiek aicināti pieteikties uz sadarbības pasākumu "Pret-A-Cover ™ Buyers Lane", kas norisināsies City Walk, Dubai no 2018. gada 28. marta līdz 2. aprīlim, un ko oficiāli atbalsta Dubaijas valdība.  
Pasākums ir vērsts uz jaunu ražotāju plūsmas paplašināšanu, ņemot vērā strauji augošo vietējā tirgus patēriņu.
Saskaņā ar jaunākajiem pētījumiem, "2018. gadā musulmaņu patērētāji dizaina un modes priekšmetiem tērējuši ap 322 miljardus dolāru." (Forbes)
 
"Pret-A-Cover ™ Buyers Lane" sekmēs saziņu ar plānoto mērķa tirgu, palīdzot dalībniekiem uzrunāt potenciālos klientus. 

Tiem Eiropas valstu dizaineriem, kas atbildīs pasākuma mērķauditorijai, tiks organizētas tikšanās ar potenciālajiem B2C un B2B sadarbības partneriem.
 
Pasākuma galvenais mērķis ir, izmantojot efektīvas saziņas stratēģijas, sekmēt mazumtirgotāju, dizaineru un potenciālo partneru sadarbības tīklu veidošanu, lai tie iegūtu reālus un taustāmus rezultātus nākotnē.
 
Uzņēmumi dalībai kopstendā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas un saskaņā ar “Pret-A-Cover™ Buyers Lane” organizatoru lēmumu par uzņēmumu atbilstību pasākuma konceptam.

Dalībai tiks apstiprināti pretendenti, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem. Vairāk informācijas šeit.

Lai izmantotu LIAA pakalpojumus, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit.

De minimis atbalsta apjoms būs zināms pēc dalībnieku apstiprināšanas un stenda organizatorisko izdevumu precizēšanas.

Izmaksas dalībai kopstendā vienam komersantam:

  • Ekspozīcijas platības nomas izmaksas (aptuveni 5000 USD, ja piedalās 3 dalībnieki)
  • Mārketinga materiālu maketēšanas, drukāšanas, transportēšanas un izplatīšanas izmaksas
  • Eksponātu transportēšanas organizēšana un izmaksas
  • Ceļa un uzturēšanās izmaksas (aviobiļete 350 – 400 EUR/ viesnīca no 100 EUR / nakts)

Uz de minimis atbalstu LIAA īstenotā projekta “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, biedrības un nodibinājumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.‪651/2014 1. pielikumu, kā arī ostu pārvaldes (projektos, kas neietver saimnieciskās darbības).

Dalībnieki var pretendēt uz finansiālo atbalstu 60% (ja dalība pirmo reizi, tad 80%) apmērā ceļa (transporta) izdevumu segšanai ne vairāk kā trim personām, kuras ir kopstenda dalībnieki vai kuras ir pilnvarotas pārstāvēt tos kopstendā, pēc dalības iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus līdz 02.05.2018. Dalībniekiem, kuri neatbilst šīm prasībām, visas izmaksas būs jāsedz no saviem līdzekļiem.

Kontaktinformācija:
Zane Biteniece, vecākā projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 22012250
E-pasts: zane.biteniece [at] liaa.gov.lv