Medicīnas tūrisma centrs Baltic Care aizvadījis veiksmīgu gadu

Medicīnas tūrisma centrs Baltic Care ar panākumiem aizvadījis 2015. gadu, norādot, ka ārvalstu pacienti šos pakalpojumus izmanto dažādu iemeslu dēļ - tā ir kvalitāte, pakalpojumu pieejamība, klīniku reputācija, pakalpojumi, kuri ir pieejami reģionā tikai Latvijā, kā arī cenas. 

Baltic care norāda, ka piesaistot ārvalstu pacientus, ieguvēji esam visi - gan klīnikas, gan arī valsts kopumā, jo pacienti lielākoties uzturas viesnīcās, izmanto transporta un ēdinātāju pakalpojumus, apmeklē kultūras pasākumus un iepērkas.

Baltic Care alianses klīnikas pacientiem piedāvā tādu pakalpojumus, kā biolīmes izmantošanu varikozo saslimšanu ārstēšanā, krūšu agrīno ļaundabīgo audzēju diagnosticēšanā,  digitālo mamogrāfiju ar  tomosintēzi, jaunākās metodes ultrasonogrāfijas vizuālajiem izmeklējumiem, jaunāko KT un MRT aparatūru un lāzeru sistēmas no vadošajiem pasaules ražotājiem.

Baltic care piedāvā iepazīties ar jaunākajām filmām par medicīnas pakalpojumiem Latvijā:

  1. Angļu val: https://www.youtube.com/watch?v=D4sMSIEKQEI
  2. Krievu val: https://www.youtube.com/watch?v=3LmDGYrnJlA

Medicīnas tūrisma centrs pateicas visiem atbalstītājiem, tostarp LIAA EVN  projektu vadītājai Mairitai Coņevai ķīmijas, farmācijas, biotehnoloģiju, vides un medicīnas tūrisma nozarēs, kā arī LIAA pārstāvjiem Ukrainā, Baltkrievijā, Somijā, Lielbritānijā un Azerbaidžānā.