Medicīnas pakalpojumu sniedzēju tirdzniecības misija Krievijā izstādes "Лечение за рубежом" laikā Maskavā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas medicīnas pakalpojumu sniedzējus piedalīties tirdzniecības misijā Krievijā, kas norisināsies 2015. gada 26.-28. februārī Maskavā.

Tirdzniecības misijas galvenais mērķis ir medicīnas tūrismam veltītās starptautiskās izstādes "Лечение за рубежом" apmeklējums 27.-28. februārī Maskavas izstāžu kompleksā "Тишинка".

2014. gadā izstādē piedalījās 73 dalībnieki no 30 valstīm, kopējam apmeklētāju skaits skaitam sasniedzot 3524.

Tirdzniecības misijas dalībniekiem tiek piedāvāta iespēja apmeklēt izstādi bez maksas. Vairāk informācijas par izstādi, dalībniekiem un semināriem, kas tiek rīkoti izstādes ietvaros atrodams izstādes mājaslapā www.medshow.ru

Vispārēja informācija par Krievijas veselības aprūpes sektoru atrodama krievu medicīnas datubāzes mājaslapā www.rusmedserv.com

Tirdzniecības misijas ietvaros 26. februārī plānots arī seminārs Latvijas Republikas vēstniecībā Krievijā Latvijas medicīnas tūrisma pakalpojumu sniedzējiem, kura laikā dalībniekiem būs iespēja iepazīties ar Krievijas medicīnas pakalpojumu tirgu, kā arī sniegt individuālas prezentācijas par saviem pakalpojumiem potenciālajiem biznesa partneriem medicīnas tūrisma jomā.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda) izmaksu segšanu, ka arī ar viesnīcas rezervēšanu.

Dalības maksa tirdzniecības misijā (izdevumi, kas saistīti ar semināra organizēšanu – konsultantu honorārs, kafijas pauzes, transporta pakalpojumi u.c): ~35 EUR no dalībnieka. Precīza dalības maksa tiks paziņota pēc pieteikšanās termiņa beigām. Tā var mainīties atkarībā no dalībnieku skaita un tirdzniecības misijas programmas.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), maksu par dalību tirdzniecības misijā, kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu tirdzniecības misijas vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings". Vairāk informācijas šeit.

Pieteikšanās slēgta!


Kontaktinformācija:
Mairita Coņeva, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 26311383
Fakss: +371 67039401
E-pasts: mairita [dot] coneva [at] liaa [dot] gov [dot] lv


Dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.