Magnetic Latvia biznesa forums "Uzņēmums 2.0 I Dizaina domāšana"

2018. gada 21.-22. novembrī
Teātra namā 
Jūras vārti 
Adrese: Karlīnes iela 40, Ventspils

Forums, kas norisināsies 21 –22. novembrī, šogad ir veltīts tēmai, kas ir aktuāla un atzīta visā pasaulē – dizaina domāšanai.  Tā ir metode, ko var pielietot gandrīz visās uzņēmējdarbības nozarēs un kas ir vērsta uz lietotāju vajadzību apzināšanu un ātru risinājumu meklēšanu, rezultātā radot pieprasītus produktus un pakalpojumus.

Forums tiek rīkots jau devīto gadu, un tajā uzstāsies gan ievērību guvuši Latvijas dizaineri, gan uzņēmumu pārstāvji un ārvalstu lektori. Pasākums norisināsies divas dienas, lai forumā izskanējušās atziņas varētu vēl labāk izprast, iesaistoties meistarklasēs un darbnīcās.

21.novembrī savos pieredzes stāstos dalīsies Latvijas uzņēmumi, kas produktu, pakalpojumu veidošanā ir izmantojuši dizaina domāšanu, kā arī ieviesuši to vadības līmenī.  Par to, kāpēc dizaineri ir pieprasīti un vajadzīgi uzņēmumos, kam ar dizaina nozari nav nekādas saistības, pastāstīs vairāki Latvijā populāri dizaineri.

Pīters Kellijs (Peter Kelly), profesors no Somijas, atklās, kādi dizaina domāšanas elementi ir Apple, Amazon un citu miljoniem ASV dolāru vērtu uzņēmumu attīstības pamatā, savukārt izaugsmes treneris un autors no Nīderlandes Pols Hjūzs (Paul Hughes) forumā runās par to, kā dizaina domāšanu var izmantot  kā stratēģisku rīku uzņēmējdarbības dizainēšanā

Tiks nodrošināts tulkojums latviešu valodā.

22. novembrī norisināsies 3 interaktīvas darbnīcas, kur Pīteram Kellijam (Peter Kelly) un Polam Hjūzam pievienosies Čārlzs (Charles) Bušmanis un Signe Adamoviča, lai praktiski parādītu, kā dizaina domāšanu izmantot uzņēmuma attīstībā.

!!! Autobusi uz Ventspili izbrauks no Rīgas pareizticīgo katedrāles, Brīvības bulvāra 23, 21. novembrī plkst. 8.00. Ja esat pieteicies uz “tīklošanās” autobusu, lūdzu, meklējiet autobusu ar attiecīgo norādi un sāciet dibināt jaunus kontaktus jau ceļā uz pasākumu!

Biznesa foruma programma

Informācijai:
Kur palikt? Kur paēst? Ko apmeklēt?

Darba valoda meistarklasēs – angļu.
Dalība bezmaksas.
Vietu skaits ierobežots. 

Plašāka informācija:
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments
Biznesa informācijas nodaļa
+371 67039459
events [at] liaa.gov.lv