LR ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka Krievijas Federācijā Māra Riekstiņa vizīte Jekaterinburgā

No 27. februāra līdz 1. martam  Jekaterinburgā norisinājās LR ārkārtējā un pilnvarotā vēstnieka Krievijas Federācijā Māra Riekstiņa vizīte, kurā piedalās arī Latvijas uzņēmēju delegācija.

Uzņēmēju delegācijā pārstāvēti 14 uzņēmumi un institūcijas, kuri pārstāv šādas nozares - transports un loģistika (SIA „AG Handling”, SIA “Pasta kurjeru serviss”, SIA “RIGA CONTAINER TERMINAL”, SIA “BMA Consult”, VAS "Latvijas dzelzceļš", SIA Schenker, Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas pārvalde), kokrūpniecība (SIA “ORVI”), pārtikas pārstrāde (SIA “Oscars Fish”), poligrāfija un iepakojums (SIA “Arsanda”), arhitektu un nekustama īpašuma pakalpojumi (SIA «Riga LOFT» investments & SIA «Arhitektu birojs LOFT»), juridiskie pakalpojumi (Juridiskais birojs“Spridzāns”), medicīnas pakalpojumi (SIA “Dr. Barloti”), kā arī Rīgas Tirdzniecības palāta. Vizītē piedalās arī LR Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietnieks U.Reimanis.

Centrālais biznesa pasākums notika 28.februārī - Latvijas – Krievijas biznesa forums un divpusējās tikšanās abu valstu uzņēmējiem. Programma ietvēra arī tikšanās ar reģiona administrācijas pārstāvjiem, “Vidējo Urālu attīstības korporāciju”, kā arī loģistikas termināļu un uzņēmumu apmeklējumus.