Loģistikas un transporta nozares uzņēmumu tirdzniecības misijā Lielbritānijā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Latvijas Loģistikas asociāciju un britu konsultantu Peter Baker, PRB Associates Limited - projekta "Developing of marketing plan for fostering co-operation between Latvian and British transport and logistics companies" ietvaros rīko Latvijas loģistikas un transporta nozares uzņēmumu tirdzniecības misiju Lielbritānijā, kas norisināsies 2015. gada 18.-20. maijā Īstmidlendsā, Ņūkāslā un Aberdīnā.

Tirdzniecības misijas laikā notiks tikšanās ar kravu īpašniekiem/importētājiem un transporta/loģistikas uzņēmumiem individuāli tos apmeklējot vai arī semināru ietvaros, kas tiek organizēti sadarbībā ar vairākiem sadarbības partneriem gan Ņūkāslā, gan Aberdīnā.

Uzņēmumiem jārēķinās ar sekojošiem izdevumiem:


  • dalībniekiem ir jāapmaksā savu darbinieku komandējumu un uzturēšanās Lielbritānijā izdevumi;
  • dalībniekiem ir jāapmaksā arī atsevišķi izdevumi saistībā ar tirdzniecības misijas realizāciju (vietējais transports uzņēmuma grupai, telpu noma un ēdināšanas pakalpojumi semināram Ņūkāslā un ēdināšanas pakalpojumi semināram Aberdīnā).

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), maksu par dalību tirdzniecības misijā, kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu tirdzniecības misijas vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings". Vairāk informācijas šeit.

Tiek plānota ne vairāk kā 8 uzņēmumu dalība misijā.

Lai saņemtu šo pakalpojumu, dalībniekiem būs jāslēdz līgums ar LIAA par atbalsta saņemšanu, kā arī jāapliecina nodokļu parādu neesamība.

Programma

Pieteikšanās slēgta!


Kontaktinformācija:
Andris Pārups, Eksporta veicināšanas nodaļas vadītājs
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039474, +371 29555682
Fakss: +371 67039401
E-pasts: andris [dot] parups [at] liaa [dot] gov [dot] lv

Guntis Rubīns, LIAA pārstāvniecības Lielbritānijā vadītājs

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvniecība Lielbritānijā
45 Nottingham Place, London, W1U 5LY, United Kingdom
Tālrunis: +44 2075631611, +44 7943459209
Fakss: +44 2073120042
E-pasts: guntis [dot] rubins [at] liaa [dot] gov [dot] lv


Dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.

Pielikumi: