LIAA Eksporta seminārus par situāciju 18 valstīs var noskatīties arī ierakstā

15.05.2020.

Maijā Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aizvadīja četru tiešsaistes semināru ciklu, kuros stāstīja par to, kas šobrīd, Covid-19 izraisītās krīzes laikā, jāņem vērā eksportējošajiem uzņēmumiem. Semināros tika runāts par šā brīža situāciju 18 valstīs, kurās atrodas LIAA pārstāvniecības. Tiem, kam nebija iespējas noskatīties šos seminārus tiešraidē, piedāvājam tos noskatīties ierakstā.

Pēc aizvadītajiem četriem semināriem varam secināt, ka interese par eksportu joprojām ir dzīva. Uzņēmēji meklē jaunas iespējas arī līdz šim neapgūtos tirgos. Esam apkopojuši šo semināru laikā izteiktās uzņēmēju vēlmes un jau tuvākajā laikā piedāvāsim arī detalizētākus seminārus, veltot lielāku uzmanību katrai valstij atsevišķi,” tā LIAA direktors Kaspars Rožkalns.

Tiešsaistes semināros LIAA pārstāvniecību vadītāji stāstīja par Covid-19 krīzes ieviestajām pārmaiņām, prognozēja situācijas turpmāko attīstību, iezīmēja eksporta iespējamos ierobežojumus un jaunās iespējas, kā arī norādīja uz LIAA piedāvāto atbalstu eksporta veicināšanas jomā. Seminārus tiešraidē noskatījās vairāk nekā 500 interesentu.

Ar aizvadīto semināru saturu var iepazīties video ierakstos:

Rietumeiropa (Vācija, Francija, Itālija, Nīderlande, Lielbritānija)
www.youtube.com/watch?v=gw8pEHgasUA

Ziemeļeiropa (Zviedrija, Dānija, Norvēģija, Somija)
www.youtube.com/watch?v=UqzF-kstzyc

NVS un Ukraina (Krievija, Baltkrievija, Kazahstāna, Ukraina)
www.youtube.com/watch?v=6YLyjohH4sY

ASV, AAE, Ķīna, Japāna un Singapūra
www.youtube.com/watch?v=vd2FLbsTH8M