LIAA aicina apmeklēt Singapūras ražošanas risinājumu izstādi "Manufacturing Solutions Expo" ("MSE 2015")

Home

 

Singapūras Ražošanas Federācija (Singapore Manufacturing Federation) un LIAA aicina Latvijas uzņēmumus apmeklēt Singapūras ražošanas risinājumu izstādi "Manufacturing Solutions Expo" ("MSE 2015"), kas ir vienīgā B2B tirdzniecības izstāde, kurā iespējams iepazīties ar industrijas labākajiem risinājumiem, kā arī inovatīvām un efektīvām tehnoloģijām ražošanā. Izstādi ik gadu apmeklē vairāk nekā 3000 biznesa un tirdzniecības profesionāļu, un  piedalās vairāk nekā 100 dažādu zīmolu.

Izstāde "MSE 2015" aptver visu ražošanas vērtību ķēdi / industriālos segmentus - ofisa (Enterprise Solutions), ražošanas un pārdošanas (Industrial Automation Solutions), vides un atkritumu apsaimniekošanas (Environmental Solutions),  transporta un loģistikas (Logistics and supply chain solutions) un apmācību risinājumus (consultancy and training solutions).

"MSE 2015" norisināsies no 30.septembra līdz 2.oktobrim Suntec City Izstāžu centrā (Suntec Singapore Convention & Exhibition Centre, Halls 401 – 402) Singapūrā.

 

Reģistrācija norisinās līdz 18. septembrim: http://www.registeratsphere.com.sg/MSE2015/

Vairāk informācijas izstādes mājas lapā : http://www.ms-expo.com/