Latvijas uzņēmumu tirdzniecības misija Reikjavikā, Islandē

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) Eiropas Biznesa atbalsta tīkla (EEN) projekta ietvaros aicina Latvijas uzņēmējus piedalīties tirdzniecības misijā uz Islandi, kas norisināsies 2015. gada 13. - 15. oktobrī Reikjavikā.

Tirdzniecības misijas galvenais mērķis ir dibināt kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem, kā arī veikt tirgus izpēti un iepazīties ar Islandes biznesa vidi.

Ņemot vērā Islandes tirgus struktūru, dalībai tirdzniecības misijā īpaši aicināti pieteikties iekārtu ražotāji, metāla apstrādes, tekstila nozares uzņēmumi, kokrūpnieki, kā arī uzņēmumi, kas darbojas IT un enerģētikas jomās.

Vizītes ietvaros Latvijas uzņēmējiem tiks organizētas tikšanās ar Islandes potenciālajiem sadarbības partneriem atbilstoši uzņēmumu profiliem, kā arī vizītes sākumā tiks sniegta īsa prezentācija par Islandes tirgus attīstības tendencēm un biznesa kultūru.

Ņemot vērā visu iesaistīto pušu intereses, tikšanās grafiks un potenciālie dalībnieki no Islandes būs zināmi pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda) izmaksu segšanu, kā arī ar viesnīcas un aviobiļešu rezervēšanu.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (aviobiļetes, vietējais transports, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), maksu par dalību tirdzniecības misijā, kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu tirdzniecības misijas vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings" līdz 2015. gada 30. septembrim. Vairāk informācijas šeit.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Simona Lucatniece, vecākā speciāliste
Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā (EEN)
Biznesa informācijas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039430, +371 20282828
Fakss: +371 67039401
E-pasts: simona [dot] lucatniece [at] liaa [dot] gov [dot] lv

Jekaterina Vanaga, projektu vadītāja
Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā (EEN)
Biznesa informācijas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039430, +371 26330459
Fakss: +371 67039401
E-pasts: jekaterina [dot] vanaga [at] liaa [dot] gov [dot] lv