Latvijas uzņēmumu nacionālais stends starptautiskajā izstādē "The Marché du Film 2015" Kannās, Francijā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus pieteikties dalībai starptautiskajā filmu tirgū "The Marché du Film 2015", kas norisināsies 2015. gada 13.-24. maijā Kannās, Francijā.

"The Marché du Film" ir viens no svarīgākajiem notikumiem filmu nozarē un vadošā tikšanās vieta 20 000 kino profesionāļiem, tostarp 3 200 producentiem, 2 300 izplatītājiem, 1 500 tirdzniecības aģentiem un 790 festivāla programmas dalībniekiem.

Pagājušajā gadā The Marché du Film 2014 piedalījās vairāk kā 11 800 dalībnieki no 116 valstīm, ik gadu pieaug dalībnieku skaits no Dienvidāfrikas, Tunisijas, Ēģiptes, Japānas, Indijas, ASV un citām valstīm. 397 stendos pagājušajā gadā bija sastopami vairāk kā 1 076 dalībnieki no dažādām valstīm.

"The Marché du Film" šogad tiek plānots LIAA organizēts nacionālais stends „Latvia Films”, kur LIAA nodrošina izstādes platības nomas, stenda konstrukcijas izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas saskaņā ar 2010. gada 21. septembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.887. Vairāk informācijas šeit.

Uzņēmumiem pašiem jāsedz savu darbinieku komandējuma izmaksas, kā arī citas izmaksas atbilstoši stenda dalības nosacījumiem.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu izstādes vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings". Vairāk informācijas šeit.

Precīzas dalības izmaksas būs iespējams noteikt, kad būs zināms dalībnieku skaits, stenda platība un stenda noformējums. Par šo un citiem jautājumiem tiks rīkota sanāksme ar iesaistītajiem uzņēmumiem uzreiz pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA, sadarbībā ar apstiprinātajiem dalībniekiem.

Dalībnieku atlasi dalībai izstādes "The Marché du Film" kopstendā veiks LIAA, sadarbībā ar Nacionālo Kino Centru.

Angļu vai franču valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Zane Biteniece, vecākā projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 22012250
Fakss: +371 67039401
E-pasts: zane [dot] biteniece [at] liaa [dot] gov [dot] lv

 
Dalība nacionālajā stendā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.