Latvijas uzņēmumu nacionālais stends starptautiskajā izstādē "Maison&Objet 2015" Singapūrā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā interjera dizaina priekšmetu izstādē "Maison&Objet Asia 2015", kas norisināsies 2015. gada 10.-13. martā Singapūrā!

2014. gada martā Eiropas nozīmīgākā interjera dizaina priekšmetu (dzīvesstila) izstāde "Maison & Objet" spēra pirmo soli strauji augošā Āzijas valstu tirgus virzienā, atverot izstādi Maison et Objet Asia.

Pirmajā darbības gadā šī izstāde pulcēja 270 Eiropas un Āzijas premium zīmolus, 10’300 apmeklētājus no 113 valstīm un vairāk nekā 300 žurnālistu. Plānots ar katru gadu dubultot apmeklētāju skaitu, pozicionējot izstādi kā vienu no nozīmīgākajām dizaineru un ražotāju tikšanās vietām, līdztekus atlasot dalībai izstādē arvien jaunus, kvalitatīvus Eiropas zīmolus.

Maison et Objet Asia demonstrē labāko apgaismes, aksesuāru, tekstila un jaunāko tehnoloģiju jomā. Svarīgākais kritērijs, veicot zīmolu atlasi dalībai izstādē, ir produktu augstvērtīgā kvalitāte, inovatīvi risinājumi un tendences, kas ietver sevī gan mūsdienīgas nianses, gan radošus gan individuālus risinājumus.

Singapūra ir Dienvidaustrumu Āzijas ekonomiskais un finansiāli stratēģiskais centrs, kas piedāvā biznesa platformu brīvās tirdzniecības zonai ASEAN un tās 600 miljoniem iedzīvotāju.

Vairāk informācijas "Maison&Objet Asia" mājas lapā www.maison-objet.com/en/asia

Uzņēmumi dalībai Latvijas nacionālajā stendā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti ne vairāk kā 6 uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu un kuru dalība stendā saskaņota arī ar izstādes Maison et Objet Asia organizatoriem.

LIAA segs izstādes platības nomas, stenda konstrukcijas izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas saskaņā ar 2010. gada 21. septembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.887. Vairāk informācijas šeit.

Uzņēmumiem pašiem jāsedz savu darbinieku komandējuma izmaksas, kā arī citas izmaksas atbilstoši stenda dalības nosacījumiem.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu izstādes vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings". Vairāk informācijas šeit.

Precīzas dalības izmaksas būs iespējams noteikt, kad būs zināms dalībnieku skaits, stenda platība un stenda noformējums. Par šo un citiem jautājumiem tiks rīkota sanāksme ar iesaistītajiem uzņēmumiem uzreiz pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Zane Biteniece, vecākā projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 22012250
Fakss: +371 67039401
E-pasts: zane [dot] biteniece [at] liaa [dot] gov [dot] lv

 
Dalība nacionālajā stendā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.