Latvijas uzņēmumu nacionālais stends starptautiskajā izstādē "Bygg Reis Deg 2015" Lillestremā, Norvēģijā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas būvindustrijas uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē "Bygg Reis Deg 2015", kas norisināsies 2015. gada 14.-17. oktobrī Lillestremā, Norvēģijā!

"Bygg Reis Deg" ir lielākā celtniecības uzņēmumu un būvmateriālu ražotāju izstāde Norvēģijā. Izstāde tiek rīkota kopš 1954. gada un norisinās reizi divos gados, un šogad tā notiks 26. reizi. 2013. gadā izstādē piedalījās 544 dalībnieki no 16 valstīm (no Norvēģijas – 444). Izstādi apmeklēja vairāk kā 50 000 viesu.

Tradicionāli izstādē pārsvarā tiek pārstāvētas tādas produktu grupas, kā eltniecības materiāli, celtnieku profesionālais aprīkojums un piederumi, virtuves iekārtas, apkures iekārtas, ventilācijas un santehnikas iekārtas, krāsas un lakas, elektriskās iekārtas un apgaismes ķermeņi, celtniecības stikls, rokas un mehāniskie instrumenti, dzīvojamās mājas un to risinājumi, kā arī citi produkti un pakalpojumi celtniecības nozarē.

Vairāk informācijas par "Bygg Reis Deg 2015" izstādes mājaslapā www.byggreisdeg.no

LIAA sedz izstādes platības nomas, stenda konstrukcijas izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas saskaņā ar 2010. gada 21. septembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.887. Vairāk informācijas šeit.

Uzņēmumiem pašiem jāsedz savu darbinieku komandējuma izmaksas, kā arī citas izmaksas atbilstoši stenda dalības nosacījumiem.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transports, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu izstādes vajadzībām var atgūt līdz 70 % apmērā, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings" līdz 2015. gada 30. septembrim. Vairāk informācijas šeit.

Cita svarīga informācija:

  • Izmaksas (piemēram, mārketinga materiāli, paraugu nosūtīšana uz/ no Norvēģijas u.t.t.) sedz paši nacionālā stenda dalībnieki;
  • Nacionālā stenda koncepciju izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA sadarbībā ar apstiprinātajiem dalībniekiem;
  • Norvēģu vai angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem.

Precīzas dalības izmaksas būs iespējams noteikt, kad būs zināms nacionālā stenda dalībnieku skaits un stenda noformējums.

Par šiem un citiem jautājumiem tiks rīkota sanāksme ar iesaistītajiem uzņēmumiem uzreiz pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Uzņēmumi dalībai Latvijas nacionālajā stendā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti ne vairāk kā 6 uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši iepriekš noteiktiem atlases kritērijiem. Atlases kritēriji pieejami šeit.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Fīlips Tālbergs, projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 26665195
Fakss: +371 67039401
E-pasts: filips [dot] talbergs [at] liaa [dot] gov [dot] lv

Dalība nacionālajā stendā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.