Latvijas uzņēmumu kopstends starptautiskajā izstādē "Gift Show Poland 2015" Varšavā, Polijā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmējus pieteikties dalībai starptautiskajā dāvanu izstādē "Gift Show Poland 2015", kas norisināsies 2015. gada 22.-24. maijā Varšavā, Polijā.

Izstādē "Giftshow", kas notiks 2015. gada maijā, Varšavā, satiekas dāvanu ražotāji no visa reģiona – gan dzimšanas dienu, gan kāzu un citu svinību dāvanas izstādē apkopotas vienuviet, lai tās veiksmīgi prezentētu iepircējiem un citiem interesentiem.

LIAA plāno šajā izstādē organizēt Latvijas uzņēmumu kopstendu (18 m2 platībā), lai piedāvātu potenciālajiem klientiem Latvijā ražoto dāvanu un suvenīru klāstu. Vienlaikus Latvija šajā gadā ir nominēta kā izstādes Goda partneris, kas nodrošinās gan valstij, gan ražotājiem lielāku publicitāti un mediju uzmanību.

Uzņēmumi dalībai Latvijas kopstendā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas (jāaizpilda angļu valodā). Dalībai tiks apstiprināti ne vairāk kā 6 uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu (atbilstoši iepriekš noteiktiem atlases kritērijiem. Atlases kritēriji pieejami šeit.) un kuru dalība stendā saskaņota arī ar izstādes organizatoriem.

LIAA sedz izstādes platības nomas, stenda konstrukcijas izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas saskaņā ar 2010. gada 21. septembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.887. Vairāk informācijas šeit.

Izdevumi, ar ko uzņēmumam jārēķinās, piedaloties izstādē:


  • Mārketinga materiālu maketēšanas, drukāšanas, transportēšanas un izplatīšanas izmaksas;
  • Stenda eksponātu transportēšanas izmaksas.

Uzņēmumiem pašiem jāsedz savu darbinieku komandējuma izmaksas, kā arī citas izmaksas atbilstoši kopstenda dalības nosacījumiem.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu izstādes vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings".  Vairāk informācijas šeit.

Precīzas dalības izmaksas būs iespējams noteikt, kad būs zināms dalībnieku skaits, stenda platība un stenda noformējums. Par šo un citiem jautājumiem tiks rīkota sanāksme ar iesaistītajiem uzņēmumiem uzreiz pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Kontaktinformācija:
Zane Biteniece, vecākā projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 22012250
Fakss: +371 67039401
E-pasts: zane [dot] biteniece [at] liaa [dot] gov [dot] lv

 
Dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.