Latvijas uzņēmumi tiek apbalvoti lielākajā Eiropas biznesa konkursā

11.07.2016.

Nesen tapa zināmi 2015. – 2016. gada European Business Awards (EBA) sacensību rezultāti. EBA ir lielākais biznesa konkurss uzņēmējdarbības jomā Eiropā, kas norisinājās jau devīto gadu. Noslēguma vakarā Milānā, kuru apmeklēja vadošie akadēmiķi, vēstnieki, politiķi un uzņēmējdarbības vadītāji no veiksmīgākajām organizācijām Eiropā, tika nosaukti kategoriju uzvarētāji un apbalvoti finālisti.

Konkursā kopā piedalījās 32000 organizācijas no 33 valstīm, kas 16 mēnešu garumā sacentās savā starpā par iespēju būt labākajiem Eiropas uzņēmumiem, kas atbilstu sacensību pamatprincipiem: veiksme, inovācijas, ētika un globālā domāšana. Gala ceremonijā balvas tika pasniegtas 32 Nacionālajiem publiskajiem uzvarētājiem (National Public Champions), 1 Eiropas publiskajam uzvarētājam (European Public Champion), 110 Ruban d’Honneur (Goda lentes) saņēmējiem un 11 kategoriju uzvarētājiem. Gala vakarā Latviju godam pārstāvēja trīs uzņēmumi: Balticovo, Groglass un Rīgas Krēslu Fabrika.

AS BALTICOVO ir lielākais svaigu olu un olu produktu ražotājs Ziemeļeiropā, kas piedāvā saviem pircējiem mūsdienīgus, augstākās kvalitātes produktus un pakalpojumus. Produkti tiek ražoti saskaņā ar augstākajām pārtikas drošības prasībām. Uzņēmums apgādā vietējus un globāli atpazīstamus ražotājus, HoReCa sektora pārstāvjus un mazumtirdzniecības ķēdes 18 valstīs. Aptuveni 70% no kopējā apgrozījuma veido eksports. Balticovo balva Ruban d’Honneur  Importa/ Eksporta kategorijā liecina par produktu augsto kvalitāti.

SIA "Groglass" – augsto tehnoloģiju uzņēmums, kas specializējas gaismu neatstarojošo stiklu, akrilu un citu augsti funkcionālo pārklājumu ražošanā to pielietošanai dažādās nozarēs. Uzņēmums eksportē uz vairāk nekā 40 valstīm visā pasaulē. Pēdējo trīs gadu laikā aptuveni 1,5 miljons mākslas darbu tikuši ierāmēti ar Groglass stiklu. Lai nodrošinātu izcilu redzamību, saglabājot optimālu aizsardzību - muzeji, mākslas galerijas, televīzijas un elektronikas displeju ražotāji, kā arī augstākās klases ledusskapju ražotāji, ir izvēlējušies Groglass gaismu neatstarojošo stiklu. Pateicoties lielajam ieguldītajam darbam, attīstībai un globālai domāšanai, Groglass saņēma nomināciju Ruban d’Honneur Importa/ Eksporta kategorijā.

SIA "Rīgas Krēslu Fabrika" – mēbeļu ražotājs, kas specializējas dažāda veida krēslu ražošanā. Uzņēmuma dizaineru komanda rūpējas par R&D izgudrojumiem, veicot zinātniskus pētījumus un eksperimentālo konstruēšanu. Uzņēmums ražo ērtas un ergonomiskās mēbeles pircējiem mazumtirdzniecībā un individuāli piemērotas mēbeles korporatīvajiem klientiem, veidojot vienkāršus krēslu modeļus izglītības iestādēm un sarežģītākus risinājumus ar augstu automatizācijas līmeni daudzfunkcionālo zāļu telpām. Fabrikas speciālisti izvēlas tikai augstākās kvalitātes mehānismus un izturīgākus materiālus. European Business Awards konkursā augstā produktu kvalitāte un izcilā klientu apmierinātība  tika novērtēta ar prestižu balvu „Nacionālais Publiskais Uzvarētājs”.

Adrians Tripps (Adrian Tripp),  European Business Awards konkursa izpilddirektors sacīja: “Gala vakara fināls ir milzīgu pūļu un sasniegumu rezultāts. Šeit ir iespēja satikt izcilākos biznesa pārstāvjus, atrast jaunus risinājumus, veicināt uzņēmējdarbību un svinēt fenomenālu panākumu.”

European Business Awards ir prestižs uzņēmējdarbības novērtēšanas konkurss, kuru atbalsta vadošie biznesa cilvēki, politiķi, mēdiji, akadēmiķi no visas Eiropas. Sacensību pamatprincipi ir: veiksme, inovācijas, ētika un globālā domāšana. Galvenais programmas sponsors ir RSM – vadošais pasaules auditu, nodokļu un uzņēmējdarbības izaugsmes konsultāciju sniedzējs.

 

Papildus informācija:

Vārds, uzvārds, amats: Marija Usiļonoka, eksporta vadītāja Igaunijā un Lietuvā

Tel.: +371 63943856

E-pasts: baltic [at] balticovo [dot] lv

Attēli: