Latvijas uzņēmumi piedalās Zviedrijas vadošajā būvniecības izstādē

Zviedrijas vadošā būvniecības izstāde "Nordbygg" šogad tika organizēta trīs izstāžu hallēs, un tā tiek uzskatīta arī par lielāko jomas izstādi Skandināvijā.

Latvijas nacionālā stenda dalībnieku vidū bija gan uzņēmumi, kas šajā izstādē savus produktus prezentēja pirmo reizi, gan uzņēmumi, kas izstādē piedalās jau atkārtoti. Pirms izstādes stenda dalībnieki sagatavoja videoprezentācijas par uzņēmumu un tā produktiem, kas izstādes apmeklētājiem tika rādītas nacionālajā stendā uzstādītajos monitors.

Izstādes laikā gūts apliecinājums, ka labākos rezultātus izstādē gūst uzņēmumi, kas izstādēs konkrētajā valstī piedalās pastāvīgi vairākas reizes. Pozitīvi vērtējams fakts, ka Latvijā radītie produkti ar to cenu un kvalitāti ir spējīgi konkurēt Zviedrijas būvniecības tirgū.

Izstādes laikā uzņēmēji ieguvuši 32 biznesa kontaktus, kas ietver nākamo darījumu pazīmes vai vienošanos par turpmāku sadarbību. Jauni biznesa kontakti iegūti arī kontaktbiržā, kas izstādes laikā organizēta tirdzniecības misijas ietvaros.

Attēli: