Latvijas uzņēmēju tirdzniecības misija Tbilisi, Gruzijā

Aicinām Latvijas uzņēmējus piedalīties tirdzniecības misijā uz Tbilisi, Gruzijā, kas norisināsies Latvijas Republikas – Gruzijas Starpvaldību komisijas ekonomiskās, rūpnieciskās, zinātniskās un tehniskās sadarbības jautājumos (turpmāk – SVK) 2.sēdes ietvaros 2015. gada 7.-8. decembrī.

Provizoriskā vizītes programma:
6. decembris – došanās uz Tbilisi
7. decembris un/vai 8. decembris – Latvijas-Gruzijas Biznesa forums/apaļā galda diskusijas, kas norisināsies paralēli Latvijas Republikas – Gruzijas Republikas SVK 2.sēdei. Biznesa forumā provizoriskā programma tiks precizēta.

  • Latvijas un Gruzijas amatpersonu prezentācijas par biznesa vides un potenciālajiem ekonomiskās sadarbības aspektiem;
  • Uzņēmēju prezentācijas un divpusējās tikšanās ar iepriekš identificētajiem sadarbības partneriem*.

*pēc Latvijas uzņēmēju delegācijas noskaidrošanas, LIAA sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Gruzijā un Gruzijas partneriem identificēs un aicinās uz biznesa forumu attiecīgos potenciālos sadarbības partnerus. 

Piesakies līdz 3. decembrim ŠEIT!

Organizatoriski jautājumi

Uzņēmēji sedz ar vizīti saistītos izdevumus (transporta, naktsmītnes, biznesa pasākumu un organizatoriskos izdevumus), tai skaitā pasūta un apmaksā avio biļetes un viesnīcu.

Par precīzām vizītes izmaksām informēsim Jūs pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Plānots, ka komersantiem būs iespēja pretendēt uz atbalstu savu darbinieku aviobiļešu iegādei vizītes vajadzībām iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings". Programma šobrīd ir izstrādes stadijā un plašāka informācija par plānoto atbalsta apjomu vēl nav pieejama.

Tāpat informējam, ka atbilstoši Eiropas Komisijas nosacījumiem, plānotajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings" atbalstu varēs saņemt tikai mazie un vidējie uzņēmumi, kas atbilst EK Regulas Nr.641/2014 1.pielikumā 2.pantā minētajām pazīmēm.”

Kontaktinformācija: 
Ieva Rubene, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 26518628
Fakss: +371 67039401
E-pasts: ieva [dot] rubene [at] liaa [dot] gov [dot] lv

Dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.