Latvijas uzņēmēju tirdzniecības misija Karāči, Pakistānā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Latvijas Ārlietu ministriju 2015. gada 25.-28. februārī Latvijas uzņēmējiem rīko tirdzniecības misiju Karāči, Pakistānā, izstādes "Expo Pakistan" ietvaros.

Tirdzniecības misijas galvenais mērķis ir dibināt kontaktus ar iespējamajiem sadarbības partneriem, tirgus izpēte un izstādes "Expo Pakistan" apmeklējums.

Vizītes ietvaros Latvijas uzņēmējiem tiks organizētas tikšanās ar potenciālajiem Pakistānas uzņēmējiem, lai pārrunātu iespējamās sadarbības iespējas. Tikšanās grafiks un potenciālie dalībnieki būs zināmi pēc pieteikšanās termiņa beigām, ņemot vērā visu iesaistīto pušu intereses. Delegāciju vadīs Latvijas nerezidējošais vēstnieks Pakistānā Igors Apokins. Tikšanās palīdzēs organizēt Latvijas goda konsuls Karāči sadarbībā ar Karāči Tirdzniecības un Rūpniecības kameru, individuāli piemeklējot Latvijas interesēm atbilstošākos uzņēmumus.

Vairāk informācijas par Latvijas Goda konsulu Karāči šeit.

Provizoriskā programma

25.02. Izlidošana no Rīgas caur Stambulu
26.02.27.02. Vizītes norise, tikšanās ar Karāči Tirdzniecības un Rūpniecības kameru un vietējiem uzņēmējiem, tam sekojoša uzņēmēju kontaktbirža. Tikšanās ar Latvijas Goda konsulu Karāči Madžidu Sultanu Kvadžu kā arī izstādes apskate.
28.02. Izlidošana uz Rīgu

Precīza programma, kā arī informācija par lidojumiem un viesnīcām būs pieejama pēc pieteikšanās termiņa beigām.

Vīzu jautājums tiks kārtots centralizēti caur Pakistānas vēstniecību Varšavā un būs bez maksas.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda) izmaksu segšanu, ka arī ar viesnīcas rezervēšanu.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), maksu par dalību tirdzniecības misijā, kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu tirdzniecības misijas vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings". Vairāk informācijas šeit.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Valters Jēkabsons, projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 27827525
Fakss: +371 67039401
E-pasts: valters [dot] jekabsons [at] liaa [dot] gov [dot] lv


Dalība tirdzniecības misijā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.