Latvijas uzņēmēju dalība Latvijas Republikas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča vizītē Apvienotajos Arābu Emirātos

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju aicina Latvijas uzņēmējus pieteikties dalībai Latvijas Republikas ārlietu ministra Edgara Rinkēviča darba vizītē, Apvienotajos Arābu Emirātos (AAE), kas norisināsies 2015. gada 1.-2. jūnijā Abū Dabī. Izlidošanu plānot 31. maijā!  

Ekonomisko sakaru veicināšana ar AAE un ar Līča reģiona valstīm ir viena no Latvijas ārējās ekonomiskās politikas prioritātēm. Kopš 2014. gada augusta Abū Dabī darbojas Latvijas vēstniecība, kuru vada pilnvarotais lietvedis Rūdolfs Brēmanis. Savukārt šī gada aprīlī darbu uzsākusi LIAA pārstāvniecības Dubaijā vadītāja Inga Ulmane. Kā perspektīvākās sadarbības jomas biznesa veicināšanā jāatzīmē: informācijas tehnoloģijas, medicīna, pārtika, kā arī būvniecība, arhitektūra un dizains. Vienlaikus biznesa misijā aicināti piedalīties arī citu nozaru pārstāvji, kuri jau patlaban sadarbojas ar AEE vai apsver sadarbības iespējas tuvākajā nākotnē.

Tirdzniecības misiju organizēs Ārlietu ministrija un LIAA ciešā sadarbībā ar AAE uzņēmēju organizācijām. Misijas laikā paredzētas divpusējās uzņēmēju tikšanās, kā arī dalība Ārlietu ministra programmā.

Uzņēmumiem jāsedz ar vizīti saistītie izdevumi (aviobiļete, vietējais transports, naktsmītnes, biznesa pasākumu un organizatoriskie izdevumi).

Vizītes dalībniekiem jārēķinās ar šādām izmaksām:
  • Aviobiļetes Rīga-Abū Dabī-Rīga: robežās no 550-900 EUR par personu;
  • Viesnīca: 1 nakts robežās no 200-250 EUR par personu;
  • Uzņēmēju darba programmas nodrošināšana vizītes laikā: ap 200 EUR (vietējais transports, telpu īre, biznesa partneru piesaiste, reprezentatīvie un citi izdevumi programmas ietvaros).

Visas izmaksu pozīcijas un summas ir provizoriskas.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), maksu par dalību tirdzniecības misijā, kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu tirdzniecības misijas vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings". Vairāk informācijas šeit.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Baiba Bērziņa, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 26497485
Fakss: +371 67039401
E-pasts: baiba [dot] berzina [at] liaa [dot] gov [dot] lv

Dalība valsts vizītē tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.