Latvijas uzņēmēju biznesa vizīte ASV

No 27. aprīļa līdz 2. maijam norisinājās Ministru prezidentes Laimdotas Straujumas darba vizīte ASV pilsētās Bostonā, Vašingtonā un Filadelfijā.

Vizītē piedalījās 19 uzņēmēji no 15 Latvijas uzņēmumiem, pārstāvot IT, transporta, loģistikas, dzīvības zinātnes nozares un citas jomas. Vizītes laikā notikuši pieci biznesa semināri, kas ASV uzņēmējiem un semināru apmeklētājiem ļāva iepazīt Latvijas biznesa vidi un Latvijas uzņēmējiem satikt potenciālos sadarbības partnerus ASV. Tās ietvaros notika arī individuālās tikšanās atsevišķu nozaru pārstāvju starpā, Bostonas un Filadelfijas ostu apskate un Kembridžas Inovācijas Centra apmeklējums.

Latvijas uzņēmumiem īpaši vērtīgs bijis DLA (Defence Logistics Association) vadītais seminārs par iepirkumiem aizsardzības jomā Vašingtonā, stāstot par iespējām piedalīties iepirkumos, kā arī nodibināt kontaktus veiksmīgai biznesa attīstīšanai ASV tirgū. Vizīte uz ASV uzņēmējiem sniegusi iespēju nodibināt kontaktus ar potenciālajiem sadarbības partneriem un noslēgt līgumus par sadarbību.

Attēli: