Latvijas uzņēmums “Lotos Pharma” stiprina pozīcijas Gruzijā

26.09.2019.

Latvijas farmācijas uzņēmums “Lotos Pharma” septembrī atvēris jaunu uzņēmuma pārstāvniecību Gruzijas galvaspilsētā Tbilisī, kas veicinās pārdošanas apjomu kāpumu un sniegs atbalstu mārketinga pakalpojumu nodrošināšanā.

Jaunās pārstāvniecības atvēršanā uzņēmums ir investējis 42 tūkstošus eiro.

Pašlaik uz Gruziju veiksmīgi tiek eksportēts sarkanā rauga rīsu preparāts holesterīna līmeņa uzturēšanai Aterolip®. Šim produktam ir liels potenciāls, jo Gruzijā, tāpat kā Latvijā un visā pasaulē, aktuālas ir asinsrites sistēmas slimības, kas ir arī galvenais iedzīvotāju mirstības cēlonis.

Gruzijā ir plāšs noieta tirgus uzņēmuma ražotajai produkcijai. Līdz ar jaunās pārstāvniecības atvēršanu, kā nākamie eksporta produkti pievienosies dabīgie preparāti elpceļu veselības veicināšanai Sinunorm® un Sinurin® līnijas produkti. Šie preparāti ir pieprasīti ne tikai Baltijas valstīs, bet arī atzinīgi tiek novērtēti citās valstīs. Tā, piemēram, šogad ir uzsākts augu preparāta Sinunorm® DUO eksports uz Krieviju.

Uzņēmums veic eksportu arī uz Armēniju, Azerbaidžānu, Kirgizstānu, Krieviju un Ukrainu.2018.gadā eksports veidoja 60% no kopējā uzņēmuma apgrozījuma.

Uzziņa:
“Lotos Pharma” ir Latvijā radīts farmācijas kompānijas zīmols, dibināts 2013. gadā. Uzņēmums izstrādā unikālus farmācijas produktus, to izstrādē sadarbojoties ar vietējiem nozares speciālistiem – mediķiem, pētniekiem un Latvijas zinātnes institūcijām.