Latvijas uzņēmumi piedalās Frankfurtes grāmatu tirgū

Laikā no 16. līdz 20. oktobrim Latvija ar nacionālo stendu piedalās lielākajā izdevējdarbības izstādē pasaulē – Frankfurtes grāmatu tirgū (Frankfurter Buchmesse 2019). Šogad uz Frankfurti devies arī kultūras ministrs Nauris Puntulis, lai tiktos ar tirgus vadību un runātu par Latvijas iespējām nākotnē kļūt par Frankfurtes grāmatu tirgus viesu valsti.

Izstāde "Frankfurt Book Fairir viena no nozīmīgākajām grāmatu izdevējdarbības un poligrāfijas nozares izstādēm pasaulē. Izstādi ik gadu apmeklē ap 285 tūkstošiem cilvēku, no kuriem apmēram puse ir profesionālie apmeklētāji. 2018. gadā izstādē ar stendu piedalījās vairāk nekā 7,5 tūkstoši uzņēmumu no 109 valstīm, bet izstādes aktivitātēm ik gadu seko vairāk nekā 10 tūkstoši žurnālistu.

Stendā pārstāvēti uzņēmumi Liels un mazs, Pētergailis, Madris, Jāņa Rozes apgāds, Avantis Publishing, BT1 (Latvijas grāmatu izstāde), Veiters Korporācija, Dardedze Hologrāfija, Latvijas Grāmatizdevēju asociācija.Stendu organizē LIAA sadarbībā ar literatūras eksporta platformu Latvian Literature.

Attēli: