Latvijas uzņēmēju dalība Latvijas Republikas vēstnieka Polijas Republikā Edgara Bondara reģionālājā vizītē Polijā (Krakovā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina piedalīties uzņēmēju delegācijā Latvijas Republikas vēstnieka Polijas Republikā Edgara Bondara reģionālajā vizītē Polijā, kas norisināsies 2019. gada 17. – 19. septembrī Krakovā.

Delegācijā aicināti pieteikties dažādu nozaru pārstāvji – uzņēmēji, kuriem jau patlaban ir aktuāli sadarbības projekti vai kuri meklē potenciālos sadarbības partnerus Polijā.

Darba programma Latvijas uzņēmējiem tiks veidota sadarbībā ar Latvijas vēstniecību Polijā, Latvijas Goda konsulu Krakovā Rafalu Bžosku, sabiedrisko attiecību uzņēmumu Genesis PR, Polijas Uzņēmēju federāciju un Krakovas Tirdzniecības un Rūpniecības kameru.

Vizītes programmā plānotie pasākumi: Latvijas - Polijas Biznesa forums, tikšanās ar Polijas uzņēmējiem, Polijas uzņēmumu apmeklējumi, oficiālā pieņemšana. Pasākumi norisināsies ar Latvijas vēstnieka Polijā dalību.

Sīkāk par vizītes galvenajiem ekonomiskajiem pasākumiem informēsim Jūs pēc pieteikumu saņemšanas un apkopošanas.

Vizītes plāns:

17.09.2019.

 • Ierašanās Krakovā
 • Kultūras programma

18.09.2019.

 • Latvijas – Polijas uzņēmēju apaļais galds
 • Tikšanās / Polijas uzņēmumu apmeklējumi

19.09.2019.

 • Atgriešanās Rīgā

Lūdzam interesentus dalībai uzņēmēju delegācijā pieteikties iespējami drīz, bet ne vēlāk kā līdz 2019. gada 16. augustam, aizpildot dalībnieku  pieteikuma anketu  angļu valodā. Aizpildīto anketu (word failu) lūdzam sūtīt elektroniski uz e-pasta adresi valsts.vizites [at] liaa.gov.lv un oriģinālu (ar paraksttiesīgās personas parakstu) lūdzam nogādāt LIAA (Pērses iela 2, Rīga, LV-1442).

Izmaksas:

Uzņēmēji sedz ar vizīti saistītos izdevumus (transporta, naktsmītnes, vietēja transporta un organizatoriskos izdevumus).

Vizītes dalībniekiem jārēķinās ar šādām izmaksām:

 • Aviobiļete Rīga – Varšava – Krakova – Rīga: apmēram 160 - 250 EUR (pēc vizītes iespējams saņemt 50% atbalstu)*
 • Viesnīca: apmēram ~70 EUR par nakti.
 • Uzņēmēju darba programmas nodrošināšana vizītes laikā: ap 150 EUR (pēc vizītes iespējams saņemt 50% atbalstu)* (vietējais transports, telpu īre, biznesa partneru piesaiste, reprezentatīvie un citi izdevumi programmas ietvaros).

Visas izmaksu pozīcijas un summas ir provizoriskas.

Ieguvumi piedaloties vizītē:

 • biznesa kontakti Latvijas – Polijas biznesa seminārā un kontaktbiržā
 • kontakti ar valsts institūciju un Polijas kameras pārstāvjiem
 • informācija par Polijas biznesa vidi un perspektīvākajiem sadarbības virzieniem
 • kontakti ar Latvijas delegācijas dalībniekiem

*Dalībnieki var pretendēt uz de minimis atbalstu 50% apmērā ceļa (transporta) izdevumu segšanai ne vairāk kā trim personām, kuras ir tirdzniecības misijas dalībnieki vai kuras ir pilnvarotas pārstāvēt tos tirdzniecības misijā, pēc dalības iesniedzot LIAA maksājuma pieprasījumu un izdevumus attaisnojošos dokumentus. Dalībniekiem, kuri neatbilst šīm prasībām, visas izmaksas būs jāsedz no saviem līdzekļiem.

Uz atbalstu var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, biedrības un nodibinājumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikumu, kā arī ostu pārvaldes (projektos, kas neietver saimnieciskās darbības).

Lai saņemtu ES finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit

Uzņēmumiem saņemot atbalstu nedrīkst būt VID nodokļu parādi.

Personas datu apstrādes drošības noteikumi

Kontaktinformācija:
Elīze Šulte
Vecākā projektu vadītāja, Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039401, +371 26425900
E-pasts: elize.sulte [at] liaa.gov.lv