Latvijas tehnoloģiju uzņēmumi saņem Microsoft Partneru izcilības balvas

2019.gada 9.oktobris.

Informāciju sagatavoja Gunta Līne, Microsoft Latvia komunikācijas konsultante.

Astoņi Latvijas IT uzņēmumi un trīs nozares speciālisti personīgi šogad saņēma Microsoft Partneru izcilības balvas (Partner Excellence Awards) par digitālās transformācijas virzīšanu un mākslīgā intelekta risinājumu attīstīšanu Latvijā. Šogad Microsoft gada partnera titulu ieguva uzņēmums Tilde par inovatīvu pieeju un risinājumiem, kas veicina latviešu valodas attīstību un saglabāšanu, kā arī mākslīgā intelekta risinājumu attīstību.

"Šis kā mūsu uzņēmumam, tā arī mūsu klientiem un partneriem ir aizraujošs laiks! Šodien Microsoft partneri spēlē izšķirošu lomu, lai nodrošinātu pozitīvu klienta pieredzi, tādēļ mūsu mērķis ir palīdzēt klientiem vajadzīgajā brīdī atrast īsto partneri un kopīgiem spēkiem nonākt pie pareizā risinājuma", uzsver Centrāleiropas un Austrumeiropas valstu partneru attīstības vadītāja Mojca Gostincara (Mojca Gostincar).

"Latvijas IT uzņēmumi veic izcilu darbu, veicinot digitālās transformācijas procesu un attīstot inovācijas, kurām ir eksporta potenciāls", vērtē Microsoft vadītāja Baltijā Renāte Strazdiņa.

Partneru izcilības balvas saņēmuši uzņēmumi:

• Tilde - Microsoft Latvia Gada partneris - par valodu un mākslīgā intelekta tehnoloģiju attīstīšanu;

• Datorzinību Centrs - par digitālo prasmju veicināšanu izglītībā;

• Squalio - par iniciatīvas "Valsts #196" izveidi;

• Elva Baltic - par Dynamics 365 Business Central lokalizēšanu;

• Cadence - par straujāko mākoņpakalpojumu pārdošanas izaugsmi 2018./19. finanšu gadā;

• Rix Technologies - par progresīvāko Azure balstītu dokumentu vadības sistēmu;

• Dots. - par Azure balstītu risināmu attīstību publiskajā sektorā;

• Dots.365 - par Dynamics 365 risinājumu attīstību publiskajā sektorā.

Par personīgu ieguldījumu Microsoft Izglītotāju kopienas attīstībā balvu saņēma izglītības uzņēmuma Lielvārds kompetences centra vadītājs Andris Gribusts. Kā modernas darba vietas vēstnesis Latvijā, balvu saņēma Squalio pārstāvis Kristaps Sedols, savukārt, balvu par datu analītikas izaicinājuma projekta īstenošanu un datu analītiķu kopienas uzturēšanu saņēma IT eksperts, Emergn pārstāvis Aldis Ērglis.

Par Microsoft Latvia

Microsoft pārstāvniecība Latvijā ir dibināta 1999. gadā, un 2019. gadā kompānijai no gandrīz 360 partneriem ir 87 zelta un sudraba sertificētie partneri, kuri kopā nodarbina vairākus tūkstošus darbinieku un Latvijas tautsaimniecībā veido vienotu, inovatīvu un ražojošu struktūru ar būtisku kopējo devumu valsts IKP. Microsoft Latvia profesionāļi jau vairāk nekā 17 gadu nodrošina partneru atbalstu, servisu un risinājumu izstrādi, kā arī mārketinga kampaņas. Jāuzsver, ka Microsoft Latvijā dažādu sabiedrības labuma projektu īstenošanā investējis, ziedojis naudu un programmatūru vairāku desmitu miljonu ASV dolāru apjomā.

Par Microsoft

Microsoft (Nasdaq "MSFT" @microsoft) virza digitālo transformāciju mākoņtehnoloģiju un lietu interneta laikmetā. Uzņēmuma misija ir sniegt iespējas ikvienam cilvēkam un ikvienai organizācija uz pasaules sasniegt

Papildu informācija:

Gunta Līne, Microsoft Latvia komunikācijas konsultante, tel.: +371 29432975; e-pasts: gunta [dot] line [at] mrsgrupa [dot] lv

Tanja Tatomirovic, Communications Lead CEE Multi-Country region, tanja [dot] tatomirovic [at] microsoft [dot] com

Microsoft | CEE Multi-Country | [INSERT COUNTRY] | ceemcpress [at] microsoft [dot] com