Latvijas stends tūrisma izstādē "ITB Asia 2017"

No 25.  līdz 27. oktobrim  LIAA  ar Latvijas stendu piedalījās  tūrisma izstādē "ITB Asia 2017", kas ir vadošā tūrisma izstāde Āzijā -  tā tieši šogad atzīmēja 10. organizēšanas gadadienu.

TB Asia ir Āzijas lielākais un vienīgais ‘hibrīda’ šovs korporatīvā un izklaides jeb leisure tūrisma sektoriem. Tā ir B2B izstāde, ar 100% pirms šova organizētām tikšanām, kas kopā veido aptuveni 15 000 iepriekš norunātas tikšanās starp izstādes dalībniekiem un kvalifikāciju izturējušiem iepircējiem.

Latvijas dalība šinī izstādē ir solis pretī Latvijas kā tūrisma galamērķa popularizēšanai ne tikai Singapūrā, bet arī apkārtējā reģiona valstīs. Latvijas stendu apmeklēja tūrisma industrijas pārstāvji ne tikai no Singapūras, bet arī no Indonēzijas, Malaizijas, Ķīnas, Indijas, Japānas, Korejas, Austrālijas, Filipīnām un pat Mjanmas. Stenda apmeklētāji izrādīja lielu interesi par Latvijas stendu, jo Āzijas tūroperatori meklē jaunus ceļojumu galamērķus iepretim jau redzētajam Rietumeiropā, ko Latvija un Baltijas valstis var piedāvāt.

Attēli: