Latvijas ražotāju kopstends izstādē "Eco Life Scandinavia 2019" un “Nordic Organic Food Fair 2019” Malmē (Zviedrijā)

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas bioloģiskās/ekoloģiskās pārtikas, kosmētikas un uztura bagātinātāju ražotājus piedalīties kopstendā izstādē "Eco Life Scandinavia 2019" Malmē (Zviedrijā), kas norisināsies no 2019. gada 13.–14. novembrim vienā hallē ar izstādi “Nordic Organic Food Fair 2019”!

"Natural Products Scandinavia" ir lielākā izstāde dabīgo un organisko produktu ražotājiem Ziemeļu reģionā, atklājot jaunākās tendence ekoloģiskajā un dabīgajā sektorā kā ēdienu, dzērienu, tā arī skaistumkopšanas un SPA nozarēs, un pulcējot ik gadu vairāk nekā 5 000 pircēju un nozares profesionāļu.

Papildu informācija:
Par "Eco Life Scandinavia 2019" un “Nordic Organic Food Fair 2019” (angļu valodā)

Vairāk informācijas:
https://www.ecolifeshow.com
https://www.nordicorganicexpo.com

Kopstenda veidošanai tiks izmantota izstādes piedāvātā standarta stenda konstrukcija. 
Kopējā stenda platība: 22m2
Vietas tiek piedāvātas 2-3 pārtikas un 2-3 kosmētikas un uztura bagātinātāju ražotājiem.
Latvijas stenda vietu – "D30" skatīt šeit.

Izstādes izcenojumi:

  • Laukuma un standarta stenda konstrukcijas (tai skaitā, standarta apgaismojums, elektrība) maksa – 1450 līdz 1800 EUR no uzņēmuma;
  • Stenda obligātās apdrošināšanas un mārketinga izmaksas – līdz 50 EUR no uzņēmuma;
  • Papildus mēbeļu noma (atkarīga no katra uzņēmuma nepieciešamībām, piemēram, darba galds – 100 EUR, stikla vitrīna – 130 EUR, bāra krēsls – 40 EUR);
  • Stenda dizaina izstrādes izmaksas – aptuveni 450 līdz 600 EUR no uzņēmuma (izmaksas būs atkarīgas no stenda iekārtojuma un dalībnieku skaita).

Visas iepriekš minētās izmaksas ir aptuvenas! Gala izmaksas dalībai kopstendā izstādē tiks aprēķinātas pēc pieteikuma saņemšanas un būs atkarīgas no izstādes dalībnieku skaita. 

Stenda dalībniekiem pašiem, vai, kooperējoties savā starpā, būs jāorganizē un jāapmaksā savu eksponātu aizvešanu uz izstādi un atvešanu atpakaļ no izstādes, kā arī būs jāorganizē un jāapmaksā nepieciešamie izstādes sabiedrības pakalpojumi eksponātu izkraušanai un iekraušanai pārvadātāju transportlīdzekļos, pakalpojumus eksponātu nogādei uz stenda vietu un atpakaļ, kā arī eksponātu iepakojuma pagaidu uzglabāšanu u.c. saistītos pakalpojumus.

! Ar uzņēmumiem, kuri piedalīsies kopstendā, tiks noslēgts pakalpojuma līgums, kā arī izrakstīts rēķins par dalību kopstendā. Rēķina apmaksas termiņš – 22. jūlijs. Pēc izstādes tie uzņēmumi, kuriem būs noslēgts līgums ar LIAA par atbalsta saņemšanu, varēs atgūt 50 % no stenda izmaksām.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī izstādes paraugu transportēšanas izmaksu segšanu.

Uz atbalstu var pieteikties komersanti, kooperatīvās sabiedrības, zemnieku vai zvejnieku saimniecības un individuālie uzņēmumi, biedrības un nodibinājumi, kuri atbilst sīko (mikro), mazo un vidējo saimnieciskās darbības subjektu (komercsabiedrību) statusam, saskaņā ar Komisijas 2014. gada 17. jūnija Regulas (ES) Nr.651/2014 1. pielikumu, kā arī ostu pārvaldes (projektos, kas neietver saimnieciskās darbības).

Lai saņemtu Eiropas Savienības finansiālu atbalstu, nepieciešams noslēgt līgumu ar LIAA par atbalsta saņemšanu. Plašāka informācija pieejama šeit

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija: 

Maija Helde, projektu vadītāja (ķīmiskās rūpniecības, farmācijas un veselības tūrisma nozare)
Tālrunis: +371 67039409, +371 28600268
E-pasts: maija.helde [at] liaa.gov.lv

Katrīna Zelle, projektu vadītāja (pārtikas nozare)
Tālrunis: +371 67039409, +371 27548088
E-pasts: katrina.zelle [at] liaa.gov.lv