Latvijas nacionālais stends starptautiskajā izstādē "World Food Kazakhstan" Almati, Kazahstānā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas pārtikas un dzērienu ražotājus pieteikties dalībai nacionālajā stendā vienā no lielākajām pārtikas izstādēm Kazahstānā "World Food Kazakhstan", kas norisināsies 2015. gada 4.-6. novembrī Almati, Kazahstānā!

"World Food Kazakhstan" ir viena no lielākajām specializētās pārtikas izstādēm Kazahstānā, kura norisinās katru gadu Kazahstānas lielākajā pilsētā Almati. Pagājušajā gadā izstādi apmeklēja nedaudz mazāk kā 5000 profesionālo apmeklētāju no Kazahstānas un citām Vidusāzijas valstīm, Krievijas un Ķīnas, u.c. un tajā piedalījās 456 kompānijas no 36 valstīm. Plašāka informācija par pagājušā gada izstādi pieejama izstādes mājaslapā.

LIAA 100% apmērā segs izstādes platības nomas (50 kvadrātmetrus uz 6 kompānijām*), stenda konstrukcijas izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas, kā arī uzņēmumu reģistrācijas maksu izstādē saskaņā ar 2010. gada 21. septembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.887. Vairāk informācijas šeit.

* Ja piesakās mazāk nekā 6 uzņēmumi, LIAA patur tiesības nacionālo stendu atcelt.

Uzņēmumi dalībai izstādē tiks atlasīti vadoties pēc informācijas iesniegtajā pieteikuma formā. Ja dalībai nacionālajā stendā izstādē "World Food Kazakhstan" pieteiksies vairāk kā 6 pārtikas ražotāji, garantēta vieta stendā būs tiem uzņēmumiem, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši iepriekš noteiktiem atlases kritērijiem. Atlases kritēriji pieejami šeit. Vienāda punktu skaita gadījumā, priekšroka tiks dota pārtikas ražotājiem, kuri pirmie iesniedza pieteikumu. LIAA patur tiesības palielināt stenda laukumu un dalībnieku skaitu, gadījumā, ja pieteiksies vairāk nekā 6 pretendenti un ja to būs iespējams saskaņot ar izstādes organizatoriem.

Cita svarīga informācija:


  • Citas izmaksas (piemēram, mārketinga materiāli, paraugu nosūtīšana uz/ no Kazahstānas u.t.t.) sedz izstādes dalībnieki;
  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA, kas pēc tam tiks saskaņots ar apstiprinātajiem dalībniekiem;
  • Angļu un krievu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem.

Uzņēmumiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda) izmaksu segšanu, ka arī ar viesnīcas rezervēšanu.

Precīzas izmaksas būs iespējams noteikt, kad būs zināms dalībnieku skaits un stenda noformējums.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (aviobiļetes, viesnīcas, dienas nauda) var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings". Vairāk informācijas šeit.

Pieteikšanās slēgta!


Kontaktinformācija:
Valters Jēkabsons, projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 27827525
Fakss: +371 67039401
E-pasts: valters [dot] jekabsons [at] liaa [dot] gov [dot] lv
 

Dalība nacionālajā stendā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.