Latvijas nacionālais stends starptautiskajā izstādē "Midest 2015" Parīzē, Francijā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē "Midest 2015", kas norisināsies 2015. gada 17.-20. novembrī Parīzē, Francijā!

Izstāde "MIDEST" ir lielākā Francijas industriālo piegāžu un kooperācijas izstāde. 2014. gadā izstādē piedalījās 1678 kompānijas, tajā skaitā 662 kompānijas no 45 valstīm - Beļģijas, Nīderlandes, Spānijas, Itālijas, Šveices, Vācijas, Čehijas, Polijas, Lietuvas, Dienvidāfrikas u.c. Izstādi apmeklēja apmēram 41 000 apmeklētāju no 78 valstīm. Gan 2013., gan 2014. gadā izstādi apmeklēja vairāki Latvijas uzņēmumi, piedaloties kontaktbiržā "b2fair".

Izstādes laikā būs iespējams piedalīties arī augstāk minētajā kontaktbiržā. Šis pasākums ir papildus iespēja gan tiešajiem izstādes dalībniekiem, gan arī tās apmeklētājiem satikties un veidot savstarpējos biznesa kontaktus. Plašāka informācija būs pieejama MIDEST un LIAA mājas lapās.

Izstādes laikā LIAA nodrošinās savu darbinieku – inženiernozaru eksperta klātbūtni nacionālajā stendā uz visu izstādes laiku, kā arī LIAA pārstāvniecības Francijā pakalpojumus Latvijas uzņēmumiem potenciālo partneru uzaicināšanai un uzņēmumu individuālo programmu sagatavošanā.

Latvijas nacionālajā stendā tiek plānota ne vairāk kā 8 uzņēmumu dalība. Ja dalībai pieteiksies vairāk pretendentu kā plānots, tad dalībnieki tiks atlasīti, balstoties uz sekojošiem kritērijiem.

LIAA sedz izstādes platības (50 m2) nomas, stenda konstrukcijas izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas saskaņā ar 2010. gada 21. septembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.887. Vairāk informācijas šeit.

Lai saņemtu šo pakalpojumu, dalībniekiem būs jāslēdz līgums ar LIAA par atbalsta saņemšanu, kā arī jāapliecina nodokļu parādu neesamība.

Uzņēmumiem pašiem jāsedz savu darbinieku komandējuma izmaksas, kā arī citas izmaksas atbilstoši stenda dalības nosacījumiem.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu izstādes vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings". Vairāk informācijas šeit.

2015. gadā tiek plānotas vēl vairākas citas uzņēmumu kontaktbiržas. Lūdzu, sekojiet līdzi informācijai LIAA mājaslapā.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Andris Alksnis, vecākais projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 29455000
Fakss: +371 67039401
E-pasts: andris [dot] alksnis [at] liaa [dot] gov [dot] lv

 
Dalība nacionālajā stendā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.