Latvijas nacionālais stends starptautiskajā izstādē IFE 2015 "the international food & drink event" Londonā, Lielbritānijā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas pārtikas un dzērienu ražotājus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē "The international food & drink event" (IFE 2015), kas norisināsies 2015. gada 22.-25. martā, Londonā, Lielbritānijā!

IFE ir Lielbritānijas lielākā un nozīmīgākā pārtikas un dzērienu izstāde, kura norisinās ik pēc diviem gadiem. 2013. gadā izstādi apmeklēja 27 tūkst. profesionālo apmeklētāju no 101 valsts, no kuriem 76% pārstāvēja tirdzniecības vai HoReCa sektorus. Informatīvi materiāli (angļu valodā) par izstādi pieejami šeit.

Lielbritānija ir trešais lielākais pārtikas un dzērienu tirgus Eiropā un piektais lielākais pasaulē. Aptuveni 50% no Lielbritānijā patērētās pārtikas tiek importēta. Izstādes organizatori arī organizē ražotāju/izstādes dalībnieku tikšanās ar iepircējiem un izplatītājiem. Individuālās tikšanās notiks tikai, ja par to būs interese no potenciālo pircēju puses.

LIAA 100% apmērā segs izstādes platības nomas (ne vairāk kā 50 kvadrātmetrus uz ne vairāk kā 5 kompānijām*), stenda konstrukcijas izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas, kā arī dalībnieku reģistrācijas maksu saskaņā ar 2010. gada 21. septembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.887. Vairāk informācijas šeit.

Uzņēmumi dalībai izstādē tiks atlasīti vadoties pēc informācijas iesniegtajā pieteikuma formā. Dalībai nacionālajā stendā izstādē "IFC 2015" tiks apstiprināti ne vairāk kā 5 uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši iepriekš noteiktiem atlases kritērijiem. Atlases kritēriji pieejami šeit.

Svarīga informācija:


  • Citas izmaksas (piemēram, paraugu nosūtīšana uz/ no Londonas u.t.t.) sedz izstādes dalībnieki;
  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA sadarbībā ar apstiprinātajiem dalībniekiem;
  • Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem.

Uzņēmumiem pašiem jāsedz savu darbinieku komandējuma izmaksas, kā arī citas izmaksas atbilstoši stenda dalības nosacījumiem.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu izstādes vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings".Vairāk informācijas šeit.

Ja piesakās mazāk nekā 5 uzņēmumi, LIAA patur tiesības nacionālo stendu atcelt.

Precīzas izmaksas būs iespējams noteikt, kad būs zināms dalībnieku skaits un stenda noformējums.

Pieteikšanās slēgta!


Kontaktinformācija:
Valters Jēkabsons, projektu vadītājs
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039414, +371 27827525
Fakss: +371 67039401
E-pasts: valters [dot] jekabsons [at] liaa [dot] gov [dot] lv

 
Dalība nacionālajā stendā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.