Latvijas nacionālais stends starptautiskajā izstādē "Frankfurt Book Fair 2015" Vācijā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) sadarbībā ar Latvijas Poligrāfijas uzņēmumu asociāciju (LPUA) un Latvijas Literatūras centru (LLC) aicina Latvijas uzņēmējus un nozares biedrības pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē "Frankfurt Book Fair", kas norisināsies 2015. gada 14.-18. oktobrī Frankfurtē, Vācijā!

"Frankfurt Book Fair" ir viena no nozīmīgākajām grāmatu izdevējdarbības un poligrāfijas nozares izstādēm pasaulē. Izstādi ik gadu apmeklē ap 300 tūkstošiem cilvēku no vairāk kā 100 pasaules valstīm. Izstādē ar stendu piedalās vairāk kā 7,4 tūkstoši uzņēmumu, bet izstādes aktivitātēm seko vairāk kā 10 tūkstoši žurnālistu. 

Latvijas stenda mērķis ir veicināt Latvijas grāmatniecības nozares atpazīstamību, kā arī jaunu kontaktu veidošanos, kas sekmētu Latvijas autoru darbu, kā arī Latvijas drukas produktu eksportu pasaulē.

Izstādes laikā notiek arī daudzi tematiskie pasākumi, kas veltīti dažādām ar grāmatniecību saistītām tēmām.

Latvijas nacionālā stenda dalībnieki tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas.

Par stenda dalībniekiem var būt komersanti, kuriem nav nodokļu parādu, kā arī biedrības, kurām ir vismaz 5 biedri – juridiskas personas.

Atlases kritēriji pieejami šeit.

LIAA sedz izstādes platības nomas, stenda konstrukcijas izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas saskaņā ar 2010. gada 21. septembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.887. Vairāk informācijas šeit.

Nacionālā stenda koncepciju un dizainu izstrādās LIAA.

Dalībniekiem būs iespēja organizēt tikšanās, prezentācijas un citus ar LIAA saskaņotus pasākumus Latvijas nacionālajā stendā.

Izdevumi, ar ko jārēķinās, piedaloties izstādē:
  • Mārketinga materiālu izgatavošanas un transportēšanas izmaksas;
  • Dalībnieka profila izvietošanas izmaksas izstādes materiālos (drukātajos un digitālajos).

Uzņēmumiem pašiem jāsedz savu darbinieku komandējuma izmaksas, kā arī citas izmaksas atbilstoši stenda dalības nosacījumiem.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu izstādes vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings" līdz 2015. gada 30. septembrim. Vairāk informācijas šeit.

Pieteikšanā slēgta!

Kontaktinformācija:
Alise Barvika, LIAA pārstāvniecības Somijā vadītāja

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvniecība Somijā
Kaisaniemenkatu 13, 00100 Helsinki, Suomi
Tālrunis: +371 29285669
E-pasts: alise [dot] barvika [at] liaa [dot] gov [dot] lv

Dalība nacionālajā stendā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.