Latvijas nacionālais stends starptautiskajā izstādē "CeBIT 2015" Hannoverē, Vācijā

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas digitālo risinājumu izstrādātājus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē "CeBIT", kas norisināsies 2015. gada 16.-20. martā Hannoverē, Vācijā!

Izstāde "CeBIT" ir pasaulē nozīmīgākais digitālās industrijas starptautiska mēroga pasākums. Veiksmīgi kombinējot tādas koncepcijas, kā izstāde, konferences, prominentu referentu priekšlasījumi, korporatīvie pasākumi un biznesa tikšanās, "CeBIT" ir nozīmīgs stimuls efektīvai darījumu slēgšanai un panākumu gūšanai uzņēmējdarbībā.

2014. gadā izstādē piedalījās 3,5 tūkstoši kompāniju no 67 valstīm, un to apmeklēja 210 tūkstoši viesu no 110 dažādām valstīm; 72 % no apmeklētājiem bija atbildīgie par investīciju projektiem. Izstādi apmeklēja vairāk kā 500 žurnālistu un mediju, un izstādē piedalījās (un apmeklēja) 200 biznesa delegācijas no dažādām pasaules valstīm.

Vairāk informācijas "CeBIT" mājas lapā www.cebit.de

LIAA Latvijas nacionālo stendu izstādē "CeBIT" organizē jau 3 gadus.
2012. gadā tajā piedalījās 7 Latvijas uzņēmumi: Digitālās ekonomikas attīstības centrs, Informācijas tehnoloģijas, Imedia, Karšu izdevniecība Jāņa sēta, Solcraft, SWH Sets un Zabbix.
2013. gadā – 6 Latvijas uzņēmumi: Giraffe Visualization Group, Imedia, Istabai, Lingmaster, Mapon un SWH Sets. Rezultāti no Latvijas uzņēmumu dalības izstādē "CeBIT" 2013. gadā: iegūti 432 biznesa kontakti, 148 no tiem ietver nākamo darījumu pazīmes; noslēgti 4 sadarbības līgumi.
2014. gadā Latvijas nacionālajā stendā izstādē "CeBIT" piedalījās 8 Latvijas uzņēmumi: SIA "Files.fm", SIA "Giraffe Visualization Group", SIA "Istabai", SIA "Lingmaster", SIA "Mapon", SIA "MS-IDI", SIA "Prakse.lv" un SIA "SWH Sets".

Uzņēmēju ieguvumi piedaloties izstādē:
  • Iespēja dažās dienās veikt apjomīgu tirgus analīzi, identificēt konkurentus;
  • Iespēja satikt sadarbības partnerus no visas pasaules, aicinot tos apmeklēt stendu;
  • Iespēja dažu dienu laikā iegūt daudz jaunu klientu no visas pasaules, kas ir gan izstādes apmeklētāji, gan dalībnieki;
  • Iespēja sevi prezentēt starptautiskā izstādē, identificējot ar Latvijas valsti un ar minimālu finanšu līdzekļu ieguldījumu.

LIAA sedz izstādes platības nomas, stenda konstrukcijas izgatavošanas un uzstādīšanas izmaksas saskaņā ar 2010. gada 21. septembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.887. Vairāk informācijas šeit.

Uzņēmumiem pašiem jāsedz savu darbinieku komandējuma izmaksas, kā arī citas izmaksas atbilstoši stenda dalības nosacījumiem.

Komersanti savu darbinieku komandējuma izdevumus (transporta izdevumi, viesnīcas, dienas nauda, vīzas, apdrošināšana), kā arī izdevumus par eksponātu transportēšanu un mārketinga materiālu tulkošanu izstādes vajadzībām var atgūt līdz 70 %, iesniedzot projektu LIAA administrētajā Eiropas Savienības fondu programmā "Ārējo tirgu apgūšana – ārējais mārketings". Vairāk informācijas šeit.

Tā kā uzņēmumu, kas var piedalīties nacionālajā stendā, skaits ir ierobežots, lēmums par apstiprinājumu dalībai stendā tiks nosūtīts pēc pieteikšanās beigām.

Pieteikšanās slēgta!

Kontaktinformācija:
Liāna Sarma, projektu vadītāja
Eksporta veicināšanas nodaļa
Ārējās tirdzniecības veicināšanas departaments

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Pērses iela 2, Rīga, LV-1442
Tālrunis: +371 67039409, +371 29750678
Fakss: +371 67039401
E-pasts: liana [dot] sarma [at] liaa [dot] gov [dot] lv

 
Dalība nacionālajā stendā tiek rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros.